Tel +355 042212121

Qira, Vile luksoze tek Rezidenca Long Hill.
2 600.00€

Pershkrimi i prones
If your looking for a well-furnished and stylish villa, this is the ideal for you.The villa is organized on 2 floors, and a relaxation yard of 300 m2. In the first floor there is a large living room, kitchen, 1 toilet, 1 veranda.On the second floor there are 3 bedrooms and 2 bathrooms.The whole villa is paved with high quality wood flooring. Electro-houses are owned by Siemens and AEG. Hansgrohe Hydrothanes from Germany. The kitchen is of the Veneto Cucine firm. Cooling is possible by the central system, Daikin. Possibility parking for 2 cars. Nese po kerkoni nje Vile te mobiluar mire, me shije dhe stil, kjo eshte idealja per ju. Vila perbehet nga 2 kate, dhe nje oborr relaksues prej 300 m2. Ne njerin kat ndodhet salloni madh, kuzhina gatimit, 1 tualet, 1 verande. Ne katin tjeter ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. E gjithe vila eshte shtruar me parket druri, teper cilesor. Vetratat jane dopio-xham dhe me grila. Elektro-shtepiaket jane te firmave Siemens dhe AEG. Hidrosanitaret Hansgrohe te ardhura nga Gjermania. Kuzhina e firmes Veneto Cucine. Ngrohja ftohja mundesohet nga sistemi qendror, Daikin. Mundesi parkimi per 2 makina.
Detajet e pronës
 • Referim : MB 813
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 196 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Long Hill Residence
 • Siperfaqja e brendshme : 196 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : Long Hill
 • Hipoteke :
 • Vizita : 331
 • Kat : 2
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ani Xhaferraj
0694004123

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 MB Properties
+355 04 245 2 245
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total