Tel +355 042212121

SHITET AMBIENT KOMERCAL
125 000.00€

Pershkrimi i prones
Ambienti shitet dhe per momentin eshte bar kafe, ambienti eshte 50 m2 dhe ka dhe verande perpara 70 m2. eshte ne rruge kryesore dhe ka akses te larte kembesoresh.
Detajet e pronës
 • Referim : BOT 1278
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 50 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Komuna e Parisit
 • Siperfaqja e brendshme : 41 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese :
 • Hipoteke :
 • Vizita : 540
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Gertion Muka
0694050016

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Botaniku
+355 694050075
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total