Tel +355 042212121

Apartament për Shitje 3+1
210 000.00€

Pershkrimi i prones
Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një prej komplekseve më të mira në qendër të Tiranës.I mobiluar tërësisht në mënyrë bashkëkohore dhe i shtruar me parket .Apartamenti ka tre dhoma gjumi ,një ambjent të bollshëm ndenje ,ambjent ngrënie,tre ballkone,dy tualete dhe një garazh të mbyllur i cili përfshihet në çmimin e apartamentit.Orientohet nga jug-perëndimi dhe disponon certifikatë pronësie.Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
Detajet e pronës
 • Referim : BOT 1279
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 158 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rruga e Dibres
 • Siperfaqja e brendshme : 141.7 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Selvia
 • Hipoteke :
 • Vizita : 2914
 • Kat : 9
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Leonard Nuhu
0694050066
0694050064

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Botaniku
+355 694050075
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total