Tel +355 042212121

Shitet Dupleks 3+2 prane Rezidences Kodra e Diellit!
185 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet Dupleks 3+2 prane Rezidences Kodra e Diellit! Kati i pare i dupleksit eshte i organizuar ne nje holl te madh, zona e ngrenies ceremoniale, kuzhina e vecuar nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne nje holl, dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje depo e vogel. Dupleksi shitet i mobiluar, ka sistem ngrohje-ftohje. Panorama qe te ofron eshte fantastike sepse ndodhet ne katin e fundit te objektit. Disponon certifikate pronesie (Hipoteke). Per me shume informacion, jenit te ftuar p[er nje vizite ne prone!
Detajet e pronës
 • Referim : INFIPLUS 709
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 230 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Diellit
 • Siperfaqja e brendshme : 220 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Mustafa Matohiti, Selite
 • Hipoteke :
 • Vizita : 248
 • Kat : 5
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Team 2e
+355696605305/ +355696605306

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Infinity Plus
+35542261411
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total