Tel +355 042212121

Shitet dyqan okazion te Fresku
69 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet dyqan te Fresku ne rrugen Shefqet Kuka. I organizuar nga nje hapsire open space po me dy fasada te ndara qe mund te ndahet ne dy ambjente me te vogla. I pershtatshem per cdo loje aktifiteti duke qene pran rruges dhe me nje vizibilitet goxha te mire nga rruga si klinik dentare, market,lokal duke qene se ka edhe ambjent te shfytezueshem para. Per me shume informacion na kontaktoni.
Detajet e pronës
 • Referim : EL 772
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : 80 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Fresku
 • Siperfaqja e brendshme : 72 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 : 870 €
 • Adrese :
 • Hipoteke :
 • Vizita : 99
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Edison Shehaj
+355672030831

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Elite
00355 42236595
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total