Tel +355 042212121

SHITET AP 2+1,TEK JURIDIKU,ME HIPOTEKE
99 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet nje apartament 2+1 i ndodhur ne nje pallat ekzistues , ne katin e peste (te fundit), me orientim jug -lindje-veri, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine me vete , me dalje ne ballkon,2 dhoma, njera eshte perdorur si dhome e dyte per miqte, me oxhak funksional, me dalje ne ballkon, dhoma tjeter funksioon si dhome gjumi me dalje ne ballkon, tualet, tek dhoma e gjumit ka mundesi te behet dhe nje tualet tjeter. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte e rivlersuar. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e cel: +355674050136 !
Detajet e pronës
 • Referim : vizion 239
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 76 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Sheshi Willson
 • Siperfaqja e brendshme : 76 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : rruga Milto Tutulani
 • Hipoteke :
 • Vizita : 1992
 • Kat : 5
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Elona Dushku
0674050136

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Vizion
+355674050133
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total