Tel +355 042212121

JEPET ME QIRA AP 2+1, NE ASTIR , I MOBILUAR
230.00€

Pershkrimi i prones
Jepet me qira nje apartament 2+1 , i ndodhur ne Astir , tek rreth-rrotullimi i Kastratit, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine me dalje ne balkone, korridor i bollshme , 2 dhoma gjumi, njera me dalje tek nje ballkon tjeter dhe 1 tualet, jepet i mobiluar.Ndodhte ne nje pallat buze rruge ne katin e 4, dhe te mire administruar. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e cel +355674050136
Detajet e pronës
 • Referim : vizion 241
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : --- m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Astiri
 • Siperfaqja e brendshme : 100 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Astir ,tek Kastrati
 • Hipoteke :
 • Vizita : 98
 • Kat : 4
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Elona Dushku
0674050136

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Vizion
+355674050133
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total