Tel +355 042212121

Shitet Apartament 2+1 prane kompleksit Kodra e Diellit Me Hipoteke .
67 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet Apartament 2+1 prane kompleksit Kodra e Diellit .Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,nje tualete,1 ballkon , .Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensoer dhe me administrim te rregullt kati 3 banimi .Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
Detajet e pronës
 • Referim : INFIPLUS 710
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : 105 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Diellit
 • Siperfaqja e brendshme : 105 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rruga Kodre e Diellit
 • Hipoteke :
 • Vizita : 509
 • Kat : 2
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Saimir Xhelili
00355695549112

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Infinity Plus
+35542261411
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total