Tel +355 042212121

Apartament 2+1 me Qira pranë RTSH
1 000.00€

Pershkrimi i prones
Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri me administrim të mirë.I mobiluar totalisht dhe arredim klasik me dru .Organizohet në një ambjent të madh ndenje,ambjent gatimi e ngrënieje të veçuar,dy dhoma gjumi.Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
Detajet e pronës
 • Referim : BOT 1280
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 120 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rr. e Elbasanit
 • Siperfaqja e brendshme : 120 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rr Papa Gjon Pali i II
 • Hipoteke :
 • Vizita : 90
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Leonard Nuhu
0694050066
0694050064

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Botaniku
+355 42484353
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total