Tel +355 042212121

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 tek Pami me Hipoteke .
165 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 tek Pami me Hipoteke Cmimi i qirase 800 euro Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, Tek Pami ,Kopshti Zologjik. Ndodhet ne katin e shtate te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon ndenje dhe ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande. Apartamenti shitet i mobiluar, ka sistem chiller. Apartamenti ofron nje pamje te kendshme dhe shume relaksuese te Liqenit Artificial. Disponon certifikate pronesise dhe ofrohet me nje cmim shume te mire per zonen. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Detajet e pronës
 • Referim : INFIPLUS 711
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 144 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kopshti botanik/zoologjik
 • Siperfaqja e brendshme : 144 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese :
 • Hipoteke :
 • Vizita : 954
 • Kat : 7
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Saimir Xhelili
00355695549112

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Infinity Plus
+35542261411
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total