Tel +355 042212121

Shitet Apartament Prane Hipotekes Kompleksi Panorama 2+1 me certifikat pronesie !
125 000.00€

Pershkrimi i prones
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes,Kompleksi Panorama . Ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon ndenie dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje Ballkon .Apartamentit jane bere punime ekstra nga Titullari.Pallati eshte ne nje nga komplekset me te mira te zones disponon 2 ashensor dhe ka nje administrim te rregullt Apartamenti ofron nje pamje te kendshme Drejtuar totalisht nga Jugu . Disponon certifikate pronesise dhe ofrohet me nje cmim shume te mire per zonen. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Detajet e pronës
 • Referim : INFIPLUS 713
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : 123 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Stacioni I trenit
 • Siperfaqja e brendshme : 123 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rruga Jordan Misja prane Hotel Prestigj
 • Hipoteke :
 • Vizita : 542
 • Kat : 6
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Saimir Xhelili
00355695549112

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Infinity Plus
+35542261411
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total