Apartament 3+1 per Qera Zyra!!
400.00€

Pershkrimi i prones
Apartamenti organizohet ne tre ambjente pune, nje holl pritje nje tualet dhe nje ballkon. Eshte mjaft i pershtatshem per perdorim zyre administrate te aktivitetit tuaj, pasi ndodhet ne nje nga komplekset me te reja e me cilesore te zones, duke ju lehtesuar aksesin e perditshem prane institucioneve publike dhe private. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
Detajet e prones
 • Referim : INFIPLUS 714
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 110 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Komuna e Parisit
 • Siperfaqja e brendshme : 120 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rr Komuna Parisit
 • MortGage :
 • Vizita : 630
 • Kat : 7
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Skender Tare
+355699203131

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Infinity Plus
+35542261411
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total