Tel +355 042212121

Apartament me qira tek Brryli
300.00€

Pershkrimi i prones
Jepet apartament me qira ne zonen e Brrylit, prane Bulevardit "Bajram Curri". Apartamenti eshte ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma te medha, nje sallon dhe nje tualet, Apartamenti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per zyra administrative, klinika ose per banim. Pozicionimi i apartamentit mundeson vizibilitet nga rruga kryesore . Cmimi i qirase eshte 300 Euro me tatimin e perfshire.
Detajet e pronës
 • Referim : koncept 678
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 95 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Berryli
 • Siperfaqja e brendshme : 87 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Brryli
 • Hipoteke :
 • Vizita : 325
 • Kat : 2
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Taulant Fetah
0694602013

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Koncept
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total