Tel +355 042212121

Apartament 2+1 per qira prane Ambasades Amerikane
300.00€

Pershkrimi i prones
Apartament 2+1 per qira prane Ambasades Amerikane e pozicionuar ne katin e 2-te te nje ndertimi ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje/ngrenjeje, 2 dhoma gjumi, korridor qe lidh ambjentet, si dhe 1 tualet. Per informacion shtese jeni te mirepritur te na kontaktoni.
Detajet e pronës
 • Referim : PRE 798
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 98 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rr. e Elbasanit
 • Siperfaqja e brendshme : 98 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Prane Ambasades Amerikane
 • Hipoteke :
 • Vizita : 551
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Aurela Haxhiaj
+355686045147
+35542400371

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Prestige
+355 4 2 400 371
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total