Shitet, Apartament 1+1 ne Rr.Abdyl Frasheri
85 000.00€

Pershkrimi i prones
Apartament 1+1 per shitje, prane sheshit Wilson dhe zones se ish Bllokut. Siperfaqe totale 58.3 m2. Kati 2. Orientuar nga lindja-perendimi. Organizuar: 1 sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet. Apartamenti eshte restauruar totalisht. Investimet e kryera teper cilesore. Vendodhja, kati, vizibiliteti (nga rruga kryesore Vaso Pasha), e bejne nje prone shume te mire per investim. Shitet i mobiluar.
Detajet e prones
 • Referim : MB 826
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 58.36 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Blloku
 • Siperfaqja e brendshme : 58.36 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rr.Abdyl Frasheri
 • MortGage :
 • Vizita : 1502
 • Kat : 2
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ani Xhaferraj
0694004123

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 MB Properties
+355 04 245 2 245
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total