Apartament 2+1 Per Qera!
520.00€

Pershkrimi i prones
Apartament 2+1 per Qera prane Pastiçeri Venezia. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje organizim te mire te ambjenteve te brendshme. Apartamenti eshte i rinovuar totalisht dhe me nje pamje te mrekullueshme dhe shume relaksuese nga gjelberimi i parkut te Tiranes. Zona ka qetesi dhe siguri te madhe. Per me shume info. na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : ENT 507
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 90 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rr. e Elbasanit
 • Siperfaqja e brendshme : 90 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rr, Faik Konica
 • MortGage :
 • Vizita : 2781
 • Kat : 6
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Kristi Guxho
0693145767

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total