Super Apartament me qera prane Ambasades, ne Rrugen e Kavajes!
380.00€

Pershkrimi i prones
Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar me plot facilitete per jeten e perditshme.Apartamenti orientohet totalisht nga lindja.Ka akses te menjehershem ne te gjitha rruget kryesore te Tiranes.Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti eshte me ashensor dhe administrim shume te mire.Organizohet ne nje sallon te bollshem ndenjeje,kuzhine e vecuar,dy dhoma gjumi,njera matrimonale dhe njera dhome femijesh,nje ballkon me pamje te lire dhe nje tualet me dritare.Cmim i padiskutueshem! Kontakto Daniela Metaj per ta rezervuar tani 069 40 500 35 !
Detajet e prones
 • Referim : INFO 872
 • Status : E rimodeluar
 • Siperfaqe totale : 111 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rruga e Kavajes
 • Siperfaqja e brendshme : 100 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rruga Mihal Duri
 • MortGage :
 • Vizita : 3444
 • Kat : 5
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Daniela Metaj
+355 69 40 500 35

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 50 055
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total