Tel +355 042212121

Vile moderne per qira te Rezidenca "Kodra e Diellit"
4 000.00€

Pershkrimi i prones
Jepet me qira Vile ne nje nga komplekset me te njohura ne kryeqytet duke ju dhuruar nje peisazh dhe qetesi unike. Vila eshte 4-kateshe dhe organizohet ne: 2 dhoma ndenje, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, kushine, garderobe, lavanteri, sauna dhe jakuzzi. Vila dipononon pishine cka e ben dhe me komode jetesen ne te. Ofrohet e totalisht e mobiluar me nje mobilim modern. Ne cmim perfshihen 2 poste parkimi. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
Detajet e pronës
 • Referim : BOT 1399
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 460 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Diellit
 • Siperfaqja e brendshme : 460 m²
 • Dhoma : 5
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rezidenca Kodra e Diellit
 • Hipoteke :
 • Vizita : 2707
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Alba Toska
0694050053
00355694050053

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Botaniku
+355 694050075
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total