Duplex ne shitje te Rezidenca Kodra e Diellit
215 000.00€

Pershkrimi i prones
Dubleks 3+1 Per Shitje tek Kodra e Diellit. Dubleks ndodhet ne nje pallate te ri dhe shume cilesor. Ka nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme te organizuar ne soxhorno + kuzhine ,tre dhoma gjumi, dy tualete, nje verande dhe dy ballkone. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim modern. Zona ka qetesi dhe siguri te madhe dhe ka akses me unazen e re te Tiranes. Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner te montuar ne cdo dhome plus oxhak ne sallon. Apartamenti eshte i shtruar me parket. Per me shume info. na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : ENT 567
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 172.8 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Diellit
 • Siperfaqja e brendshme : 172.8 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rezidenca
 • MortGage :
 • Vizita : 2023
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Kristi Guxho
0693145767

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total