Apartament 2+1 per qira ne Bllok
500.00€

Pershkrimi i prones
Ne zonen e "Bllokut", ne rrugen "Vaso Pasha" Jepet me qira apartament luksoz. Me nje siperfaqje prej 72 m2 organizohet ne holl ndenje, kuzhine, dhome matrimoniale, nje dhome tjeter gjumi me dy krevate tek, tualet dite me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet te reja dhe shume cilesore. I gjithe apartamenti eshte investuar extra, i shtruar me parket cilesor, kondicioner. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te 5 katesh (pa ashensor). Lokacioni i pallatit mundeson qe zona elitare te jete e qete, dhe prane liqenit. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament!
Detajet e prones
 • Referim : INFO 1050
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 72 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Blloku
 • Siperfaqja e brendshme : 65 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rruga Vaso Pasha
 • MortGage :
 • Vizita : 439
 • Kat : 5
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Erti Memoçi
0694050096

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 50 055
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total