Zyre per Qera
450.00€

Pershkrimi i prones
Zyre 1+1 per Qera ne Myslym Shyri . Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te vitit 2018, me siperfaqe 63m2 e organizuar sallon, nje dhome dhe tualet. Ka planimetri te rregullt dhe pamje te lire. Ideale per zyra apo cdo lloj biznesi qe mund te ju nevojitet ne kete zone. Zona eshte e qete dhe mjaft e frekuentuar. Per me shume info na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : ENT 697
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 63 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Myslym Shyri
 • Siperfaqja e brendshme : 55.19 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rr. Myslym Shyri
 • MortGage :
 • Vizita : 531
 • Kat : 7
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ermal Tangu
+355672012934

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total