Shiten apartamentet 1+1, 2+1, 3+1 te Ish-URT.
450.00€

Pershkrimi i prones
Shiten apartamentet 1+1, duke filluar me nje siperfaqe 60 m2, 2+1 me siperfaqe 105 m2 dhe 3+1 duke filluar me nje siperfaqe 153 m2, te lagjia 17 rruga Abdyl Ypi, Ish URT. Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim e siper me punime cilesore, mundesi zgjedhje kati, orjentimi dhe struktura nga me te ndryshme. Mundesi pagese me keste. Per me shume informacion ju ftojme te na telefononi .
Detajet e prones
 • Referim : NEW 843
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 85 m²
 • Qytet : Durrës
 • Zone : Stacioni I Trenit
 • Siperfaqja e brendshme : 85 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : rruga Hysen Kertusha
 • MortGage :
 • Vizita : 7372
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Xhulio Sejdini
0699914862

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 New Day
+355 52 500 026
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total