JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUGE KRYESORE
490.00€

Pershkrimi i prones
Jepet me qira ambjent bisnesi ne nje nga rruget me te qarkullueshme prane pazarit te ri. Ambjenti eshte i rimodeluar me nje organizim te brendshem Duplex. i pershtatshem per ushtrimin e shume bizneseve te ndryshme. Me nje fasade xhami e cila mundeson reklamimin dhe shenjat dalluese te bisnesit tuaj. Per me shume informacion kontaktoni ne 069 7361654.
Detajet e prones
 • Referim : ring 155
 • Status : E rimodeluar
 • Siperfaqe totale : 78 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Pazari I ri
 • Siperfaqja e brendshme : 70 m²
 • Dhoma :
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Prane ATSH
 • MortGage :
 • Vizita : 608
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Bledar Koci
0697361654

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Ring
+355 694050077
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total