JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL
420.00€

Pershkrimi i prones
PERSHKRIM Jepen me qira ambiente komerciale me nje hapsire prej 79.8 m2. Pallati ndodhet pas Casa Italia-s. Eshte nje ndertim I ri I cili nje rendesi te vecante I ka kushtuar termoizolimit . Sistemi kapot dhe vetratat me dopio xham dhe vaj argon e bejne te mundur eleminimin 100 % te zhurmave. Pallati ka nje administrim te shkelqyer. Eshte vetem 100 metra Qendra Komerciale Casa Italia ne te cilen ofrohen nje ser sherbimesh . Cmimi eshte i diskutueshem . Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr 0672030828
Detajet e prones
 • Referim : EL 1011
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 70 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Casa Italia
 • Siperfaqja e brendshme : 70 m²
 • Dhoma :
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : ---
 • MortGage :
 • Vizita : 180
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Henkes Dako
+355672030828

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Elite
00355 42236595
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total