Ambjent komercial per qira
450.00€

Pershkrimi i prones
Ambjent komercial per qira prane Rruges se Elbasanit. Ambjenti pozicionohet ne katin 0 me siperfaqe totale prej 64m2. Vjen ne organizimin open-space dhe ofrohet per cdo lloj aktiviteti qe kerkon te kete klienti. Per nje vizite ne prone apo informacion me te detajuar jeni te mirepritur te na kontaktoni.
Detajet e prones
 • Referim : PRE 932
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : --- m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rr. e Elbasanit
 • Siperfaqja e brendshme : 64 m²
 • Dhoma :
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rr. Pjeter Budi
 • MortGage :
 • Vizita : 395
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Klara Ramushi
00355 68 40 000 68

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Prestige
+355 4 2 400 371
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total