Apartament 1+1 me qira tek "Delijorgji"
420.00€

Pershkrimi i prones
Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi Delijorgji ne Rrugen e Kavajes. Me nje siperfaqje te brendshme prej 70m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, korridor, ballkon, i gjithe ambienti eshte i shtruar me parket dhe i sapomobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume mire i administruar. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament.
Detajet e prones
 • Referim : INFO 1076
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 79 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kompleksi Delijorgji
 • Siperfaqja e brendshme : 70 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rruga e Kavajes
 • MortGage :
 • Vizita : 529
 • Kat : 6
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Erti Memoçi
0694050096

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 50 055
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total