Zyre Per Qera
470.00€

Pershkrimi i prones
Jepet me Qera Zyra .Ambienti ndodhet prane RTSH ne Tirane, Me nje siperfaqe prej 55m2, hyrja eshte e ndare ne 2 ambiente zyrash, 1 tualet, 1 ballkon. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneret qe jane ne cdo dhome. Zyra jepet bosh. Per me shume info. na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : ENT 780
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 55 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone :
 • Siperfaqja e brendshme : 55 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Rr. Ismail Qemali
 • MortGage :
 • Vizita : 247
 • Kat : 6
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ermal Aliaj
00355696556777

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total