Zyre Komerciale me Qera
500.00€

Pershkrimi i prones
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi buze rruge. Ka fasad xhami me pamje nga rruga kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe 58.5m2. Ne cmim jane te perfshire dhe taksat. Per me shume info na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : ENT 785
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 58.5 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Blv.Gjergj Fishta
 • Siperfaqja e brendshme : 58.5 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Ish Ekspozita
 • MortGage :
 • Vizita : 295
 • Kat : 1
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Kristi Guxho
0693145767

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total