Super apartament 2+1, per qira
550.00€

Pershkrimi i prones
Ne nje zone te qete larg zhurmave, ku mbizoteron ajri i paster jepet per qira nje apartament i organizuar ne 2+1+1 tualet. Pallati eshte ndertim i ri. Apartamenti eshte me nje mobilim i ri,modern dhe bashkekohor. Bejeni tuajin duke na kontaktuar :0686045147. I disponueshem ne daten 2 gusht. Eshte i mundur edhe posti i parkimit perkundrejt nje pagese 3,ooolek /muaji. Jini te lutur per nje vizite ne apartament.
Detajet e prones
 • Referim : PRE 955
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 70 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Diellit
 • Siperfaqja e brendshme : 70 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Kodra e Diellit 2
 • MortGage :
 • Vizita : 712
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Klara Ramushi
00355 68 40 000 68

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Prestige
+355 4 2 400 371
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total