JEPET ME QIRA VILE 4-KATESHE TE KODRA E PRIFTIT!!
1 700.00€

Pershkrimi i prones
Jepet me qira vile 4-kateshe ne rrugen Sadik Petrela, Kodra e Priftit me siperfaqe banimi 575m2, (papafingo 140m2) + oborr 146m2. Orientohet nga Jug-Lindje-Perendimi duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale. Ne katin e pare ka nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje ambient pritjeje per miqte, koridor, verande, nje tualet te madh (hidromasazh dhe sauna), nje tualet tjeter, ne katin e dyte ka nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi secila me nga nje tualet, koridor, verande, ne katin e trete nje ambient ndenjeje me oxhak, ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, verande e madhe, papafingo eshte openspace dhe ka nje tualet me hidromasazh. Te gjitha katet lidhen me shkalle te brendshme, xhama dopio, duralumin cilesor, grila persiane, stabilizator per energjine elektrike, kamera sigurie, uje 24ore (depozite 3000litra), porte automatike. Jepet e mobiluar ose mobilohet sipas kerkeses se klientit per cdo lloj biznesi. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni Eduard Rryta 0697073378!
Detajet e prones
 • Referim : bosko 325
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 721 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Priftit
 • Siperfaqja e brendshme : 575 m²
 • Dhoma : 4
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Sadik Petrela
 • MortGage :
 • Vizita : 204
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Eduard Rryta
+355697073378

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Bosko
+355694050030
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total