Vile per Qera
3 000.00€

Pershkrimi i prones
Vile per Qera ndodhet ne nje prej Komplekseve Rezidenciale me te mire te zone " Akacia Hills" . Vila ka nje sip. ndertimi 450 m2 dhe nje sip. trualli 560 m2. Kati 0 perbehet nga garazh , lavanteri, depo uji, 1-tualet, 1-dhome gjumi, 1- sallon. Kati 1: 1-sallon ne forme L dhe me dy ambiente ndenje, gruzhine, 1-tualet, 1-depo dhe 1-dhome studio. Kati 2: 2-dhoma gjumi, 2-tualet, 2-ballkone, 1-dhome lavanteri dhe nje garderobe. Kati i 3: 2-dhoma gjumi, 1-tualet, 1-ballkon, 1-sallon, dhe nje mini palester. Ambienti i jashte eshte i rrethuar me peme dekorative, barbeky, pjese dekorative. Per me shume info. na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : ENT 1115
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 450 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Mjull
 • Siperfaqja e brendshme : 450 m²
 • Dhoma : 5
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Mjull-Bathore
 • MortGage :
 • Vizita : 259
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ermal Tangu
+355672012934

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total