VILE ME QIRA PRANE LIQENI TE THATE !!
3 000.00€

Pershkrimi i prones
Vila eshte e organizuar ne tre kate ku, kati zero ka parkim per 3 automjete dhe nje dhome qe mund te sherbeje si lavanteri. Kati i pare perbehet nga nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi dhe nje tualet. Kati i dyte ndahet ne kater dhoma fjetje, dy tualete dhe nje ballkon. Papafingoja perbehet nga nje soxhorno e me fasade xhami dhe nje verande me super pamje nga liqeni i Tiranes. Vila ka te instaluar sistem ngrohje e ftohje dhe panel diellor. Eshte e pajisur dhe me nje pishine te vogel private. Vila ndodhet ne nje kompleks teper te sigurt dhe e mobiluar ne menyre bashkohore. Ne cmim eshte i perfshire edhe 15% i tatimit. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni 0697037243
Detajet e prones
 • Referim : bosko 333
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 500 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Sauk
 • Siperfaqja e brendshme : 0 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Liqeni i Thate
 • MortGage :
 • Vizita : 340
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Irina Bibaj
+355697037243

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Bosko
+355694050030
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total