Shitet Vile 3 kateshe ne Bllokun e Vilave Selite
320 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet vile 3 kateshe ne bllokun e vilave Selite.Siperfaqe Trualli 290m2 dhe diperfaqe ndertimi 400m2.
Detajet e prones
 • Referim : BOT 2155
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 290 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Blloku i Vilave ne Selite
 • Siperfaqja e brendshme : 290 m²
 • Dhoma :
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : Selite
 • MortGage :
 • Vizita : 219
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Arlinda Kora
+355694050076

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Botaniku
+355 694050075
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total