SHITET VILË DHE AMBJENT MARKET NË KAMËZ (VALIAS I RI)
330 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet vilë dhe Ambient Biznesi në zonën e Kamzës. Ndërtesa me siperfaqe ndertimi prej 352 m2 dhe siperfaqe trualli prej 923 m2. Organizimi I brendshëm I katit të parë të vilës përbëhet nga mini market i cili ka nje xhiro te kosiderueshme pasi nuk ka market tjeter ne zone. Shitet e mobiluar sic eshte ne foto! Sipërfaqja e secilit kat është 100m2. Kati I dytë dhe i trete është I përbërë nga kuzhinë koridor ,dhomë e ndenjes, dy dhoma gjumi , dhe një tualet. Vila rrethohet nga nje siperfaqe trualli me siperfaqe prej 923 m2 Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per te gjithe objektin dhe token per rreth! Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni! 0672044487
Detajet e prones
 • Referim : ADORE 101
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 352 m²
 • Qytet : Kamëz
 • Zone :
 • Siperfaqja e brendshme : 342 m²
 • Dhoma : 6
 • Cmimi/m2 :
 • Adrese : ---
 • MortGage :
 • Vizita : 200
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Fabian Kazo
0672044487

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Adore
0672044461
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total