Përshkrim

Vila ndodhet ne Kamez. Eshte e perbere nga dy kate banimi, ku secili kat organiohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, dy tualete dhe nje ballkon. Ndertesa ka nje punim teper cilesor. Kati i pare eshte bosh, kjo per arsye se eshte shfrytezuar per qira, ndersa kati i dyte eshte i mobiluar dhe gjithcka eshte e re sic shihet qarte edhe ne foto. Ambienti ofron te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Vila eshte e rrethuar nga nje siperfaqe toke ne te cilen jane mbjelle peme te ndryshme frutore. Gjithashtu disponon edhe nje post parkimi. Cmimi i prezantuar eshte i negociueshem.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne : 0674033107!


Informacion
Sipërfaqja:

117 m2

Dhomat e gjumit:

6 Dhomat e gjumit

Tualetet:

4 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

18 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Kamez

Shteti: Albania

Qyteti: Kamëz

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019