Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 tek ish parku . Ka nje siperfaqje prej 80m2 dheeshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 kuzhine dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi Per cdo informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr 0674033107


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

9 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Shefqet Musaraj

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019