Përshkrim

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI I BIZNESIT Ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe eshte i pershtatshm per lloje te ndryshme biznesi pasi eshte ne nje zone lehtesisht te aksesuesheme. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni : 0674033107 !


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Lloji:

Business environment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

6 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kongesi Manastirit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019