Përshkrim

Apartament 2+1 per Shitje ne Laprake te Blloku Gintash. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 105.6 m2 dhe organizohet nga nje sallon ndenjeje te bollshem, nje kuzhine te ndare nga salloni, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe ballkon. Orientim lindje e cila drita natyrale e shoqeron gjate gjithe dites. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje zone qe ofron facilitete te shumta. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

54 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Blloku Gintash

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019