Përshkrim

Ambient Komercial per qera ne Laprake. Ambienti ka nje siperfaqe prej 218 m2 dhe ndodhet ne nje pike strategjike te zones me fasade dhe me nje vizibilitet te larte. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitetete te ndryshme. Venddodhja e tij ofron facilitete te shumta per zonen.Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

218 m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

10 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019