Përshkrim

Apartament 3+1 per Qera prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar, por ne varesi te kerkeses mund te ofrohet dhe bosh. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

126 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

8 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

8 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr.Perlat Rexhepi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019