Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje dhome gatimi dhe ngrenie e ndare me vete dhe 1 tualet. Disponon nje sallon te bollshem nga ku komunikohet me ambjentet e tjera. Ja vlen te permendet se te gjitha ambjentet jane me dritare dhe duke qene e pozicionuar Lindje-Perendim i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne :+355692848061


Informacion
Sipërfaqja:

124 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

68 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Drejtoria e Policise Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019