zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE PJESERI...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 80000 € Zone 105 m²

Shitet apartament me siperfaqje 105 m2 ne zonen e Currilave,Durres.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 3 ballkone!Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati shum c...
Ref. gate 318
1 Vizita
Agent
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 69000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqje 75 ne zonen e Currilave,Durres.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 tuatel.Per nje ...
Ref. gate 317
1 Vizita
Agent
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 180000 € Zone 145 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqje 145 m2 ne zonen e Currilave Durres!Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati mjaft cilesor dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 5 ba...
Ref. gate 316
3 Vizita
Agent
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

Apartament 2+1 per Shitje te 5 Maji

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 67000 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne nje zone ku eshte populluar se fundmi. Zona afron shume facilitete pasi ka Qendra Tregetare, unazen afer, qendra spitalore ,etj. Apartamenti ndod...
Ref. BOT 2016
24 Vizita
Agent
0694050066,
leonard.nuhu@botaniku.c21.al
Property

SHITET GARSONIERE TE ST.TRENIT

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 37500 € Zone 40 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 5 katesh.Ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ofrohet totalisht i mobiluar.Zona ofron facilitete te ndryshme si afersia me institucionet shteterore, mun...
Ref. bridge 368
53 Vizita
Agent
+355695323344
ebushati@c21bridge.al
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+ VERAN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 136000 € Zone 178 m²

Shitet apartament 3+1+2+verande ne zonen e liqenit te thate ne rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati te ri me administrim te mire dhe dokumentacion te rregullt hipotek...
Ref. BOT 2015
23 Vizita
Agent
+355697037247
k.isufaj@c21.botaniku.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR SHKODË...

Shkodër › Shkodër › BLV 13 Dhjetori
Per Shitje: 48000 € Zone 70 m²

Century 21 Future ofron për shitje një apartament 1+1, sip.70m2 ndërtim në qendër Shkodër. Apartamenti është i pajisur me ashensor, i mobiluar dhe i organizuar: 1 dhomë ndenje+kuzhinë, 1 dhomë gjum...
Ref. future 187
49 Vizita
Agent
+355684143282
migen.mici@c21future.al
Property

SHITET VILE 2-KATESHE, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 135000 € Zone 120 m²

Shitet vile 2-kateshe, totalisht e mobiluar, prane shkolles "Ndre Mjeda". Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe teper te preferueshme te qytetit. Siperfaqja e objektit eshte 60m2 ne secilin kat dhe pe...
Ref. future 186
27 Vizita
Agent
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 42000 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 me siperfaqe 78m2. Hyrja ndodhet ne lagjen "Fahri Ramadani", Rus. Apartamenti ka orientim nga perendimi dhe ka hapesire te brendshme prej 2 dhoma gj...
Ref. future 185
50 Vizita
Agent
+355675848487
tiziana.bregna@c21future.al
Property

SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE NE DURR...

Durrës › Durrës › Ura e Dajlanit
Per Shitje: 2500000 € Zone 2000 m²

Objekti ndodhet ne rrugen Adria, prane Ures Dajlanit. Disponon nje siperfaqe trualli prej 843m2, nga e cila 346m2 eshte siperfaqe e njolles se objektit. Organizohet ne 5 kate ndertim secili nga 346m2....
Ref. NEW 1096
137 Vizita
Agent
+355 69 7070880
albankoci@icloud.com
Property

Jepet me Qira 2+1 tek Rr. Elbasanit

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, cilesor dhe te mireorganizuar. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje bashke me pjesen e kuzhines, 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje panor...
Ref. smart 123
6 Vizita
Agent
0697073379
fatmir.burraj@c21cpmsmart.al
Property

2 Bedrooms apartment for rent in Tiran...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

This cozy apartment is located right in the center of the city , 3 minutes walking from Skanderbeg square , 2 bedrooms/2 bathrooms/living room, 115 m2 space, short walking distance to city center, bus...
Ref. bridge 367
38 Vizita
Agent
00355-692260606,00355-696622777
lcerku@c21bridge.al
Property

Jepet Apartament 1+1 per Qera ne Mysly...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 380 € Zone 57 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne rrugen Pjeter Budi te Gjykata e Faktit.Organizohet ne dhome ndenje ,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar. Zona e...
Ref. INFO 1281
132 Vizita
Agent
0694050034
k.halitaj@c21.infoprona.al
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 380 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Bardhok Biba" ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar. Ka nje siperfaqe 62.50m2 e organizuar ne nje dhome ndenje/ambjenti gatimit eshte i vecuar, nj...
Ref. BOT 2014
15 Vizita
Agent
+355697070601
euglen.mustafallari@c21.botaniku.al
Property

SHITET GARSIONERE PERBALLE ME MATERNIT...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 42000 € Zone 40 m²

Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore. Eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem, nje dhome gjumi rreth 13 m2, nje ambient me vete kuzhine per gatim dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe pre...
Ref. PREMIUM 533
65 Vizita
Agent
0694099907
blerina.xhelili@c21premium.al
Property

SHITET DYQAN NE NJE ZONE SHUME TE FREK...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 63000 € Zone 37 m²

Ambienti ka nje siperfaqje te brendshme 33 m2, si dhe sip. totale 37m2, e shenuar edhe ne deklaraten Noteriale dypaleshe te Pronsise . Ambienti pozicionohet brenda nje zone te banuar duke e bere nje m...
Ref. partners 181
28 Vizita
Agent
0697070045
e.gjineci@c21partners.al
Property

Shitet 1+1 ne brryl

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 44000 € Zone 51 m²

Shitet 1+1 ne Brryl prane martenitetit te Ri, Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues totalisht i rinovuar ne cmim eshte i perfshire edhe mobilimi. Per me teper ju ftojme per nje viz...
Ref. BOT 2012
93 Vizita
Agent
+355694050016
th.kosta@c21.botaniku.al
Property

shitet super apatament 87m2 1+1

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Shitje: 75000 € Zone 87 m²

Shitet apartament 1+1 tek rruga 4 deshmoret, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilsore me administrim shume te mire, apartamenti ka hapsira shume te bollshme dhe mund te pershtatet ne...
Ref. prime 338
44 Vizita
Agent
+355693996363
d.ponari@c21prime.al
Property

Jepet me qera ambjent

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 680 € Zone 0 m²

Jepet me qera ambjent per zyra me dy vende parkimi. Ambjenti ndodhet tek rruga Vath Koreshi ne katin e pare te nje pallati. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 0699767852....
Ref. bond 34
12 Vizita
Agent

xh.sina@c21bond.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK !

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 58000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 100m2 tek Restorant Fresku. Ndodhet buze rruges kryesore dhe prane gjithe faciliteteve te zones. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem sebashku m...
Ref. prime 337
50 Vizita
Agent
+355694870752
xh.mimini@c21prime.al
Property

VILE PER SHITJE NE KRRABE.

Tirana › Tirana
Per Shitje: 250000 € Zone 230 m²

Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i Ciklopit”, nje rrugetim prej 4km e cila vizitohet nga turist t...
Ref. adore 2
47 Vizita
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE RR. E ...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 750 € Zone 112 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Rr. e Elbasanit.Apartamenti ka siperfaqet 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Gjithashtu ka arredim modern dhe o...
Ref. royal 298
125 Vizita
Agent
+355 695853877
f.subashi@c21royal.al
Property

SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT, DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 1300 m2 ne bregdetin e Kepit te Rodonit. Eshte ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim vilash apo resorti pasi ndodhet 100 m prane detit dhe e vendosur ne nje vend kodr...
Ref. gate 314
80 Vizita
Agent
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER GALAKTIKUT,...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 44900 € Zone 72 m²

Shitet apartament me siperfaqe 72 m2 prane Galaktikut . Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Per nje shoqerim ...
Ref. gate 313
94 Vizita
Agent
069 53 00 573
a.limanaj@c21gate.al