zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT PER SHITJE 26 000 EURO NE K...

Korçë › Korçë › Korçë
Per Shitje: 26000 € Zone 0 m²

APARTAMENT PER SHITJE 26 MIJE EURO NE KORCE! Prona ndodhet prane Katedrales, ne nje zone qe ofron shume facilitete dhe nder me te preferuarat . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistue...
Ref. gate 255
10 Vizita
Agent
0697871153
Dishi.fjoralba@gmail.com
Property

Shitet toke ne Porto Palermo - Himare...

Vlorë › Himarë › Himarë
Per Shitje: 150000 € Zone 3000 m²

Shitet Toke ne bregdetin e Porto Palermos (Himare) me siperfaqe totale 3000m2. Toka eshte e vendosur afer bregut te detit, me pamje fantastike. Disponon dokumentacion te rregullt. Mundesi shume e mire...
Ref. 13
18 Vizita
Agent
+355 692223412
i.isarai@c21bond.al
Property

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Dibr...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 100000 € Zone 115 m²

Shitet apartamenti 2+1+2 me nje siperfaqe te pergjithshme prej 115 m2 prane komisariatit nr 4. Ne nje zone te qete dhe te aksesueshme te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi , nj...
Ref. prime 289
91 Vizita
Agent
+355 696208577
j.milo@c21prime.al
Property

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Dibr...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 67200 € Zone 84 m²

Shitet nje apartament 2+1me siperfaqe te pergjithshme 84 m2, prane komisariatit nr 4. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashesor dhe shume mire te administruar. Ai eshte i organizuar nga nje k...
Ref. prime 287
56 Vizita
Agent
+355 696208577
j.milo@c21prime.al
Property

Apartament 3+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 134000 € Zone 149 m²

Apartament 3+1 per Shitje tek Komuna Parisit. Me nje siperfaqe prej 149m2 te organizuar ne sallon plus kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete te cilat nje eshte me dritare dhe tre ballkone te vegjel per...
Ref. ENT 954
43 Vizita
Agent
00355696556777
ermalaliajc21@gmail.com
Property

Shitet Apartament 2+1+2 tek Ali De...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 74900 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1+2 i ndodhur ne rrugen Ali Demi, prane ish Markates se vjeter. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ndertuar vitet e fundit, punime te cilat jane shume cile...
Ref. bridgepl 86
128 Vizita
Agent
+355676277770
suela.prizreni@c21bridgeplus.al
Property

SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA GA...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 26000 € Zone 80 m²

Shite apartamente 1+1 te Rezidenca Gasser, Afërt Shkëmbit i Kavajës. Ky kompleks është 250 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambienti të ditës së bashku me kuzhinë, 1 dhomë g...
Ref. CPM 493
30 Vizita
Agent
+355 69 405 0025
ira.aga@c21.al
infocpm@c21.al
Property

Shitet Super Apartament 2+1 tek Liqeni...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 99000 € Zone 104 m²

Shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 95 m2 tek Liqeni I Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Ai organizohet nga dy d...
Ref. prime 286
47 Vizita
Agent
+355 692285853
a.prifti@c21prime.al
Property

Shitet truall tek unaza e re ne Plepa ...

Durrës › Durrës › Plepa
Per Shitje: 40000 € Zone 450 m²

Toka ka nje siperfaqje totale prej 450m2 nga e cila 240 m2 eshte me certifikate pronesie e cila disponon dhe nje objekt 40 m2 te vjeter ne te . Pjesa tjeter eshte ne proces legalizimi. Toka ndodhet b...
Ref. NEW 1059
59 Vizita
Agent
0699914862
sejdinixhulio@yahoo.it
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 135000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori me siperfaqe totale 122 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri me ashensore. Organizohet nga salloni + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tuale...
Ref. royal 250
25 Vizita
Agent

enkela.shaba@c21royal.al
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 80000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri dymbedhjete katesh me ashensor ne zonen e Laprakes. Ka nje organizim te brendshem prej nje dhome ndenjje te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gj...
Ref. expert 293
63 Vizita
Agent
0674033101
s.andoni@c21expert.al
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 35000 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati qe disponon ashensor. Organizohet ne nje salle ndenje me kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Ka orientim nga Jugu. Pallati eshte vije e dyte me bregdetin. Es...
Ref. NEW 1058
232 Vizita
Agent
+355 69 7070880
albankoci@icloud.com
Property

Shitet apartament 2+1 tek rruga Mine P...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 60000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 65 m2 tek rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambient kuzhine, nje d...
Ref. prime 285
94 Vizita
Agent
+355683290220
e.lugaj@c21prime.al
Property

Shitet Ambient Komercial ne Kombinat 5...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 45000 € Zone 59 m²

Shitet ambient komercial ne Kombinat, Rruga Hamdi Cenajymeri me siperfaqe 59 m2. Aktualisht i ndare ne dy pjese, me mundesi shtimi dhe zgjerimi. Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore, pamjen ballore e k...
Ref. bridgepl 85
71 Vizita
Agent
+355676277770
suela.prizreni@c21bridgeplus.al
Property

Apartament 1+1 për shitje në Laprak....

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 29500 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 për shitje në Laprak, pallat ekzistues, kati 4, I cili disponon dokumenacion të rregulltë, mundësi e mire investimi. Apartamenti organizohet nga korridori që kryen ndarjen në dhomë ndën...
Ref. royal 249
139 Vizita
Agent
+355 68 20 24 400
lindita.beqiri@c21royal.al


Property

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 53000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht . apartamenti ndodhet ne nej pallat te ri me ashensor , ne katin e 4 banim . apartamenti eshte i projektuar ne nje living room te madh, 2 dhoma gjumi, sallon, 1 tual...
Ref. avenue 753
114 Vizita
Agent
+355 684005522
a.ajazi@c21avenue.al
Property

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Mysly...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 130000 € Zone 72 m²

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje ambient i vecuar gatimi, nje ballkon, dhe nje tualet. Apartamenti ka nje planimet...
Ref. bridgepl 84
90 Vizita
Agent

edlira.tonuzi@c21bridgeplus.al
Property

Shitet Comercial ne Unaze

Tirana › Tirana › Rruga Asim Vokshi
Per Shitje: 180000 € Zone 60 m²

Shitet Comercial ne Unaze me siperfaqe 60m2 + hapsire e shfrytezueshme jashte ne gjendje pune si Restorant. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni ne numrin ...
Ref. BOT 1962
36 Vizita
Agent
+355694050016
th.kosta@c21.botaniku.al
Property

Dupleks per Shitje te Rezidenca Kodra...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 230000 € Zone 155 m²

Dupleks ne Shitje te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Dupleksi ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim cilesor. Organizohet ne sallon ndenjeme oxhak funksional plus kuzhine, tre dhoma gjumi, tre tual...
Ref. ENT 953
133 Vizita
Agent
0693743688
jonildac21enternal@gmail.com
Property

Shitet Apartament 2+1+2 tualete tek Ox...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 74000 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje kompleks te ri akoma i pa perfunduar. Ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem ,ambientin e ...
Ref. bridgepl 83
63 Vizita
Agent
00355693389742,
klajdi.shanaj@c21bridgeplus.al
Property

Shitet apartament 2+1 ne Oxhak

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: 90000 € Zone 100 m²

Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 100 m2, ne zonen e Oxhakut. Ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Apartamenti organizohe...
Ref. prime 282
75 Vizita
Agent
+355699331332
e.odhisea@c21prime.al
Property

SHITET - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 240000 € Zone 1000 m²

Ambjent komercial per shitje ne zonen e Melgushes , ne rrugen nacionale. Vendodhja eshte ne nje zone teper te preferueshme, ku edhe pse projekti fillestar eshte per Bar-Restaurant, mund te perdoret dh...
Ref. future 165
110 Vizita
Agent
+355694044626
florin.hafizi@c21future.al
Property

SHITET AMBjENT TE ISH-EKSPOZITA!

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Shitje: 50000 € Zone 25 m²

Ambjenti ndodhet te Bulevardi "Zhan Dark", ne nje zone shume te preferuar te Tiranes. Ndodhet ne katine pare dhe ka nje siperfaqe 25m2. Brenda ne ambjent ka dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone mu...
Ref. BOT 1959
43 Vizita
Agent
+355694050076
a.kora@c21.botaniku.al
Property

Shitet nje dyqan

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Shitje: 42000 € Zone 24 m²

Shitet nje dyqan njesi me siperfaqe 24.1 m2, ne kat perdhe. Dyani ndodhet ne rrugen “Ali Visha”, prane Liceut artistic “Jordan Misja”, ne nje pallat te ri. Ka punimet elektrike te nevojshme dhe nje de...
Ref. prime 281
44 Vizita
Agent
+355 692285853
a.prifti@c21prime.al