zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE DREJTOR...

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 100000 € Zone 163 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Aleksander Goga, eshte i organizuar nga nje sallon i madh 2 banjo me ajrosje 1 dhome e cila eshte perdorur si kuzhine e vecuar nga ambienti i pritjes, nje ballkon dhe 2 ...
Ref. Eon 7
33 Vizita
Property

SHITET MAGAZINE PRANE UKD

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 80000 € Zone 146 m²

Shitet Godine. Magazine me siperfaqe 146 m2, ne nje lagje ne afersi te UKD. Ne gjendje te mire pa lageshtire.Per me shume informacion kontaktoni : 0698617408...
Ref. Eon 6
17 Vizita
Agent
+355 69 861 7408
Property

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 175000 € Zone 140 m²

Jepet apartament 3+1+2 per shitje afer shkolles "Petronini Luarasi". Apartamenti ndodhet ne rrugen"Marko Bocari" ne katin e 1 banim te nje pallati relativisht te ri. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, ...
Ref. ENT 1109
28 Vizita
Property

SHITET APARTAMENT 4+1+2 TEK LAGJA 6

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 97900 € Zone 178 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit. Zone e qete banimi .Organizohet ne 4 dhoma gjumi, 1 salle ndenje, 1 dhome ndenje,2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar ose i pamobiluar ....
Ref. Eon 5
50 Vizita
Agent
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 81500 € Zone 62 m²

Shitet apartamente 1+1 prane 21 dhjetorit me siperfaqe 62.71 m2.Apartamentet ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri.Objekti esht ndertim shum cilesor, fasade te ventiluar, izolim termik ...
Ref. royal 376
53 Vizita
Agent
+355 695853877
Property

Apartament 1+1 për shitje tek Unaza e ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 43200 € Zone 69 m²

Shitet apartament 1+1, 69.35m, kati i 4-të i një pallati të ri, me një pozicion tepër të mirë pasi lokalizohet në zonën midis Unazes së Re dhe Casa Italia në një lagje që po zhvillohet shumë kohët e f...
Ref. royal 375
147 Vizita
Agent
+355 68 20 24 400
Property

Shitet 3+1 me verandë te Liqeni Thatë...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 105000 € Zone 151 m²

Në një zonë të qetë dhe ajër të pastër sic është ajo e Liqenit të Thatë, shitet apartament 3+1+2 tualete+28m2 verande. Apartamenti është i pozicionuar në katin e tretë të një ndërtimi të ri me ashenso...
Ref. atrium 205
68 Vizita
Agent
+355693389742,
Property

Shitet toke ne Tufine

Tirana › Tirana › Tufine
Per Shitje: 430000 € Zone 4000 m²

Shitet toke ne Tufine me siperfaqe prej 4000m2. Toka ndodhet 200m larg rruges kryesore,rruga e Arberit.Toka disponon certifikate pronesie dhe cdo dokumentacion te nevojshem . Per informacion kontakt...
Ref. bond 81
16 Vizita
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet prane spitalit te Durresit. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje soxhorno dhe ne nje kuzhine+ sallon ndenjeje+ verande. Apartamenti pozicionohet ne jug- perendim cka e ben te kete n...
Ref. Eon 4
44 Vizita
Agent
+355695420126
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 155000 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati dhjetë katësh të ri me ashensor të mirëadministruar. Apartamenti ka një sipërfaqe të brenshme prej 100m2. A...
Ref. atrium 204
46 Vizita
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 40000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 60m2 ne Fresk. Ambienti organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne krah t...
Ref. prime 384
43 Vizita
Agent
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E LINZE...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 39000 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ne Linze. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes e cila bashkohet me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe tualeti . Rezidenca ku ndodhet apa...
Ref. EL 1231
73 Vizita
Agent
+355672030828
Property

SHITET BAR-RESTORANT NE PEZE!

Tirana › Tirana › Peze›Helmes
Per Shitje: 1600000 € Zone 500 m²

Shitet Bar-Restorant ne Peze!Objekti ka 3 kate,me fuksione te ndryshme.Nje kat eshte bar, nje kat restoranti dhe kati tjeter eshte salle dasmash.Ka nje siperfaqe trullaii 5500 m2,ku perfshihet veranda...
Ref. BOT 2135
91 Vizita
Agent
+355697045681
Property

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen B...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Shitje: 75000 € Zone 105 m²

Ne Rrugen Kongresi i Manastirit, shume prane Unazes shitet apartament 2+1. Me nje siperfaqje neto prej 97 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine, dy dhoma gjumi, korid...
Ref. INFO 1339
118 Vizita
Property

OKAZION!!! Shitet 2+1 me HIPOTEKE .

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 53000 € Zone 95 m²

Shitet apartametni 2+1 me hipoteke ne zonen e Yzberishtit prane pallateve Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte buze rruge.Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhina se ba...
Ref. ring 419
104 Vizita
Agent
+355 69 430 0000
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ne Misto Mame

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 42000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 i arreduar ne rrugen Thoma Koxhaj, Misto Mame me siperfaqe totale 68 m2. Apartamenti ndodhet te katin e 2 ndertim te nje pallati te ri.Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina...
Ref. prime 383
36 Vizita
Agent
+355683863443
Property

DYQAN PER SHITJE PRANE QENDRES SHENDET...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 43000 € Zone 26 m²

Shitet dyqan ne Shkoze i ndodhur ne qendren shendetesore te zones se Shkozes dhe prane cerdhes. Dyqani eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi, si psh klinike dentare sepse ashtu ka fu...
Ref. partners 275
48 Vizita
Agent
+355 69 707 0047
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TE KALAJA...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 70000 € Zone 60 m²

Shitet apartament te kalaja me siperfaqe 57.6m2 ne nje nga komplekset me te mire te vlores. Apartamenti ka pamje totalisht nga deti,disponon certifikat te regullt pronesie. Apartamenti shitet i mobilu...
Ref. aulona 393
67 Vizita
Property

Shitet toke are ne Gurez Kurbin.

Kurbin › Mamurras
Per Shitje: 125000 € Zone 0 m²

Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga zona e Patokut. Toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontakt...
Ref. ADORE 82
8 Vizita
Property

Shitet Apartament te Komuna e Parisit...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 104000 € Zone 130 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne Komune te Parisit. Apartamenti prej 130 metra2 ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 6 katesh, organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, ambjent i vecuar gatimi,...
Ref. ADORE 81
91 Vizita
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 + VERANDE 110 M2...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 277000 € Zone 173 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 163.4 + verande 110 m2 prane 21 dhjetorit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri.Objekti esht ndertim shum cilesor, fasade te ventiluar, iz...
Ref. royal 373
39 Vizita
Agent
+355 695853877
Property

SHITEN APARTAMENTE 3+1 PRANE 21 DHJETO...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 181000 € Zone 142 m²

Shiten apartamente 3+1 prane 21 dhjetorit me siperfaqe nga 139.6 me deri ne 142.88 m2.Apartamentet ndodhet ne katin e 3 dhe 4 te banimit te nje pallati te ri.Objekti esht ndertim shum cilesor, fasade ...
Ref. royal 372
42 Vizita
Agent
+355 695853877
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 128000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 2+1 prane 21 dhjetorit me siperfaqe 98.57 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri.Objekti esht ndertim shum cilesor, fasade te ventiluar, izolim termik te...
Ref. royal 371
89 Vizita
Agent
+355 695853877
Property

SHITET DUPLEX 3+1 NE REZIDENCEN KODRA ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 165000 € Zone 160 m²

Shitet Duplex 3+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit me siperfaqe 160 m 2 . Dupleksi ka arredim modern ,organizohet kati 1 nga ambienti ndenjies ,kuzhina , tualet dhe verande me sip 15 m2.Kati i 2 organizo...
Ref. royal 370
197 Vizita
Agent
+355 695853877