Tel +355 042212121

zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 1+1 me Qera ne Qender

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 300 € Zone 60 m²

Apartament me Qera prane 9 katsheve. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne Qender te Tiranes. Eshte i ndare ne sallon ndenje, kuzhine ne vete, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon...
Ref. ENT 717
21 Vizita
Property

Apartament per qira 3+1+2 Garazhde tek...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 500 € Zone 150 m²

Jepet apartament me qira 3+1me 2 poste parkimi tek Unaza e Re. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, me një sallon të mirëndriçuar,kuzhine gatimi me vete, 3 dhoma gjumi të bollshme, 2 tualete d...
Ref. bridge 21
22 Vizita
Agent
+355693736262
Property

Vile per qira prane Ambasades Amerikan...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1500 € Zone 0 m²

Jepet vile per qira me vendndodhje prane Ambasades Amerikane. Vila organizohet ne 2 kate banim dhe nje kat papafingo. Siperfaqja totale e saj eshte 210m2 e rrethuar nga nje kopesht me bime dekorative...
Ref. PRE 919
11 Vizita
Agent
00355 68 40 000 68
Property

Jepet me qira apartament 2+1 prane Liq...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 400 € Zone 66 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete prane Liqenit Artificial. I mobiluar teper bukur dhe me cdo gje te re. Oriantim perfekt pra me diell gjate gjithe dites. Zona mbetet nje nga me te kerkuarat, n...
Ref. EL 995
61 Vizita
Agent
+355672030830
Property

JEPET ME QIRA TE RRUGA KOSOVAREVE + PA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Qira: 500 € Zone 80 m²

JEPET ME QIRA TE RRUGA KOSOVAREVE + PARKING Jepet me qira te Rruga Kosovareve + Parking Eshte i organizuar ne 1 dhoma gjumi , 1 sallon me kuzhine gatimi te vecuar , 1 tualete dhe 1 ballkone. Na konta...
Ref. EL 994
13 Vizita
Agent
+355672030830
Property

Jepet me qira apartament 2+1 te Rruga ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Qira: 550 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 2+1te Rruga Kosovareve + Parking Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon me kuzhine gatimi te vecuar , 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte totalisht i mobiluar dhe i paba...
Ref. EL 993
72 Vizita
Agent
+355672030830
Property

Vilë me Qira pranë ETC

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1100 € Zone 216 m²

Vilë me Qira pranë ETC Vila është një investim i mirë qoftë për banim apo biznes për shkak të vendndodhjes shumë pranë qendrës e institucioneve më të rëndësishme të Tiranës.Organizohet në dy kate dhe...
Ref. BOT 1641
53 Vizita
Agent
+355697070601
Property

JEPET ME QIRA VILE PRANE KOMPLEKSIT DI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1800 € Zone 460 m²

Jepet me qira vile 4 kateshe prane Kompleksit Dinamo me siperfaqe 460 m2 dhe siperfaqe trualli 250 m2.Vila organizohet ne 3kate banim,5 dhoma gjumi,1 ambient ndenjie,1 kuzhine, 4tualete, ambient magaz...
Ref. royal 20
9 Vizita
Agent
+355 695853877
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 600 € Zone 102 m²

Ne Rrugen e Kosovareve, prane Kompleksit Dinamo, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet prane fushave tek Kompleksi Dinamo ne nje pallat te ri shume mire i administruar. Me nje siperfaqje p...
Ref. INFO 1043
27 Vizita
Property

Apartament 2+1 per qira

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 270 € Zone 85 m²

Apartament 2+1 per qira i ndodhur ne nje ndertim te ri me ashensor me te gjitha facilitetet prane. Ambjenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet. Per nje vizite...
Ref. PRE 918
29 Vizita
Agent
00355 68 40 000 68
Property

Shitet/Qira super apartament ne qender...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 900 € Zone 134 m²

Shitet/Qira super apartament ne qender. Ka nje siperfaqe totale prej 134 m/2 nga te cilat 123.4 jane te brendeshme. Apartament 2+1, ne katin e 13 te nje pallati te ri. Organizimi i brendshem: 2 dhom...
Ref. EL 991
54 Vizita
Agent
+355672030830
Property

Comercial Shitet ose Jepet me Qera

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Shitet ose Jepet me Qera Comercial 46 m2 ne blv Bajram Curri buze rruges kryesore. Ambjenti eshte i organizuar ne nje open space nje depo dhe nje tualet. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi ...
Ref. BOT 1635
100 Vizita
Agent
+355694050075
Property

2+1 me qira te Kopshti Zoologjik

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri te kopshti zoologjik.Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe teresisht te reja.I shtruar teresisht me parket dhe me ngrohj...
Ref. BOT 1636
25 Vizita
Agent
+355697070601
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 prane She...

Tirana › Tirana
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Jepet apartament 2+1 prane Sheshit Willson me siperfaqe 83.50 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet nga 2dhoma gjumi,kuzhina, 1 tualet dhe ballkoni.Apartamenti ofrohet totalisht i mobilu...
Ref. royal 18
34 Vizita
Agent
+355 695853877
Property

SHITET VILE 3KATESHE PRANE TEG

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 2000 € Zone 375 m²

Shitet vile 3kateshe prane TEG ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes.Vila ka siperfaqe totale 375m 2 dhe siperfaqe trualli 600m2.Vila organizohet nga 4 dhoma gjumi,2 ambiente ndenjie,2...
Ref. royal 17
108 Vizita
Agent
+355 695853877
Property

Apartament 2+1+2 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 125 m²

Apartament 2+1+2 per Qera ne Bllok. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe te frekuentuar. Apartamenti ka siperfaqe 122m2 e organizuar ne soxhorno, dy dh...
Ref. ENT 716
57 Vizita
Property

Zyre 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 110 m²

Zyre 3+1 per Qera ne Bllok. Ambjenti ka siperfaqe 110m2 te organizuar ne kater ambjente dhe tualet. Ka planimetri te rregullt dhe eshte e mobiluar. Ideale per zyra, studio, etj. Zona eshte e qete d...
Ref. ENT 714
35 Vizita
Property

JEPET ZYRE ME QIRA

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1200 € Zone 96 m²

Ambjenti eshte i pozicionuar tek nje ndertim i ri e i shume kerkuar. pasi ndodhet ne qender te Tiranes. Ka siperfaqe te brendshme 96m2. Organizohet si ambjent openspace . Ndodhet ne katin e 10 . Esht...
Ref. expert 86
13 Vizita
Agent
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ZYRE ME QIRA TEK NE QENDER

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1450 € Zone 130 m²

Ambienti ndodhet ne qender te qytetit Zyra ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ne cmim jane te perfshira dhe pagesa e mirembajtjes se qendres, taksat e ngrohjes-ftohjes Eshte e organizuar nga nje ambient...
Ref. expert 85
18 Vizita
Agent
+355 67 40 33 104
Property

Apartament 1+1 per qira ne rezidencen ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 500 € Zone 82 m²

Apartament 1+1 per qira ne rezidencen "Kodra e Diellit 1". Ambjenti organizohet ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Vjen i arreduar kendshem me pajisje e cdo gje cileso...
Ref. PRE 916
47 Vizita
Agent
00355 68 40 000 68
Property

Jepet me qira apartamenti 1+1 ne Rr. t...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti ne rrugen e Kavajes perballe me karburantin. Apartamenti ndodhen ne katin e 8 te nje pallati me administrim dhe me ashensor. Apartamenti gjithashtu eshte i pershtatshem dhe p...
Ref. ring 144
95 Vizita
Agent
+355 69 430 0000
Property

JEPET ME QIRA VILE PRANE KOPSHTIT BOTA...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1000 € Zone 724 m²

Vila ndodhet ne zonen e Kopshtit Botanik, ne nje na zonat me te preferuara te Tiranes per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe ka punime cilesore. Organizohet n...
Ref. PREMIUM 292
52 Vizita
Agent
0672003394,

Property

JEPET AMBJENT PER QIRA TE ZOGU I ZI !...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 250 € Zone 35 m²

Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 30.1 m2 dhe ndodhet prane Zogut te Zi. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme si parukeri, farmaci, zyre etj. Per nje vizite ne prone ju lutemi te ...
Ref. bosko 88
53 Vizita
Agent
+355 69 40 500 87
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE RR. "MYSLYM...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenjje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozici...
Ref. bridge 16
20 Vizita
Agent
+355693736262