zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 600 € Zone 128 m²

Apartament 2+1 per Qera tek Shkolla e Baletit. Me nje siperfaqe te brendshme prej 124 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje dhome garderobe, dy tualete, kater ball...
Ref. ENT 1113
1 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Shitje: 183000 € Zone 114 m²

Apartament 2+1+2 per Shitje tek Rruga e Kosovareve. Me siperfaqe 114 m2 i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon qe lidhet me te gjithe dhomat . Ndodhet ne ndertim te ri te vit...
Ref. ENT 1112
82 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 70000 € Zone 70 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Harry Fultz. Ndodhet ne pallat eksiztues me siperfaqe 70m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona eshte e qete dhe mjaft e frekuentuar...
Ref. ENT 1111
48 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 806 € Zone 250 m²

Ambient komercial per Qera tek Liqeni i Thate. Ambienti ka nje siperfaqe prej 232 m2 dhe ka vizibilitet te larte. Pozicioni qe ka e ben shume te pershtatshem per aktivitete te ndryshe si psh. call ce...
Ref. ENT 1110
10 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 175000 € Zone 140 m²

Apartament 3+1+2 tualete per shitje prane shkolles "Petronini Luarasi". Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo ...
Ref. ENT 1109
67 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Dubleks 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1300 € Zone 145 m²

Dubleks 3+1 per Qera ne Bllok. Me siperfaqe 145m2 i organizuar ne soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe verande. Dubleksi eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kuzhina eshte e pajisur...
Ref. ENT 1108
58 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Shitje: 66000 € Zone 74 m²

Apartament 2+1 Per Shitje ne rrugen Irfan Tomini me siperfaqe 74 m2. I organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje ambjent gatimi i vecuar, nje korridor dhe nje tualet i madh .Per me shume ...
Ref. ENT 1107
78 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 94000 € Zone 69 m²

Apartament 2+1 per Shitje ne Rrugen Sami Frashri me siperfaqe 69 m2 ne zonen me te preferuar te Tiranes .Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon .Apata...
Ref. ENT 1106
112 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 40 m²

Ambjent Komercial per Qera ne Qender. Ndodhet buze rruge me siperfaqe 40m2 i organizuar ne openspace dhe tualet. Me fasade xhami ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe lokacion te pershtatshem. mund ...
Ref. ENT 1105
58 Vizita
Agent
Jonilda Lala
CENTURY 21 Enternal
0693743688
Property

Dyqan per Qera

Tirana › Tirana › Rr. Zef Jubani
Per Qira: 350 € Zone 45 m²

Dyqan per Qera prane Shushice-s. Me siperfaqe 45 m2 nje zone te frenkuentuara te Tiranes, ne nje ndertim te ri te mireadministruar me nje lokacion mjaft te favorshem dhe me te gjitha facilitetet prane...
Ref. ENT 1104
54 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Ambient Komercial per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga Sami Frasheri
Per Shitje: 410000 € Zone 220 m²

Ambient Komercial per Shitje prane sheshit Willson. Ambienti ndodhet ne pallat te ri, ne katin 1, i perdorur per disa vjet ambjent call center, siperfaqja 220 m2, lartesia 3.10 metra, sistem aspirimi ...
Ref. ENT 1103
129 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 3+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Shitje: 250000 € Zone 196 m²

Apartament per shitje ne nje prej komplekseve me te mira te Tiranes. Ndodhet ne katin e fundit te nje objekti te ri me ashensor.Me nje siperfaqe totale prej 196 m2 organizohet ne Soxhorne, guzhine ga...
Ref. ENT 1102
143 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 1000 € Zone 131 m²

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr.Marko Bocari. Me nje siperfaqe te brendshme prej 131 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe koridor. Apar...
Ref. ENT 1101
130 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 62000 € Zone 72 m²

Apartament 1+1 per shitje te Liqeni i Thate. Jepet apartament per shitje te Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertese te re. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, ...
Ref. ENT 1100
159 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartamente 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 95000 € Zone 107 m²

Shitet apartament 2+1 prane Qendres Kristal, tek Komuna e Parisit mbi Unazen e Madhe. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri i pozicionuar ne nje zone, e cila ofron shume facilitete per n...
Ref. ENT 1099
244 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 800 € Zone 134 m²

Apartament / Zyre 3+1+2 per Qera ne Bllok. Apartamenti perbehet nga soxhorno me kuzhinen me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete 1 ballkon. Mobilimi eshte i kendshem dhe funksional. Pallati ka administr...
Ref. ENT 1098
99 Vizita
Agent
Ermal Tangu
CENTURY 21 Enternal
+355672012934
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 16500 € Zone 1100 m²

Super Ambient Komercial per Qera ne Rezidencen Park Gate. Vendodhja buze rruges Elbasanit me nje siperfaqe 1100m2 dhe hyrje te dedikuar ne katin 0 ku mund te shfrytezohet mjaft mire per recepsion,show...
Ref. ENT 1097
133 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 2+1 per Qira

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 650 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira, pozicionohet prane RTSH, ne nje pallat te mireadministruar. Eshte i ndare ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamen...
Ref. ENT 1096
144 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767
Property

Apartament 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 160000 € Zone 140 m²

Apartament 3+1 per Shitje tek Liqeni Thate ne nje prej komplekseve me te mire te zones. Apartamenti ka nje sip 170m2, i oganizuar ne 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 2 tualete , 1 verande me n...
Ref. ENT 1094
119 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Apartament Per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 200000 € Zone 170 m²

Apartament 3+1 Per Shitje tek Liqeni Thate ne nje prej komplekseve me te mire te zones. Apartamenti ka nje sip 170m2, i oganizuar ne 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 2 tualete te dyja me drita...
Ref. ENT 1092
150 Vizita
Agent
Ermal Aliaj
CENTURY 21 Enternal
00355696556777
Property

Garsoniere per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 40000 € Zone 42 m²

Garsoniere per shitje, ndodhet shume prane rruges kryesore. Eshte i organizuar ne nje korridor dhome gjumi, nje ambient me vete me kuzhine per gatim dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe prej 42 m2 ne kati...
Ref. ENT 1091
353 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Garsoniere per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 40000 € Zone 42 m²

Garsoniere per shitje, ndodhet shume prane rruges kryesore. Eshte i organizuar ne nje korridor dhome gjumi, nje ambient me vete me kuzhine per gatim dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe prej 42 m2 kati i ...
Ref. ENT 1090
182 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 1+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 400 € Zone 75 m²

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi Delijorgji ne Rrugen e Kavajes. Me nje siperfaqje prej 75 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon, i ...
Ref. ENT 1089
251 Vizita
Agent
Elio Rapo
CENTURY 21 Enternal
+355695250528
Property

Apartament 2+1 per Qira

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 1100 € Zone 155 m²

Super apartament 2+1 per qira prane Garda.Ndodhet ne nje pallat te ri, shume cilesore, me nje administrim shume te mire. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, dy b...
Ref. ENT 1088
116 Vizita
Agent
Kristi Guxho
CENTURY 21 Enternal
0693145767