zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 111720 € Zone 124 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 9 te banimit. Organizohet me dy dhoma gjumi, dy tualete, salle ndenje dhe aneks kuzhine. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te D...
Ref. NEW 1160
160 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

Shitet Shtepia bashke me truall prane ...

Durrës › Durrës › Vila e Zogut
Per Shitje: 65000 € Zone 62 m²

Shitet Shtepia me nje siperfaqe 52 m2 te brendshme se bashku me truall 356 m2 prane Viles se Zogut. Shtepia eshte e organizuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhine , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe...
Ref. NEW 1159
126 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Apartament 1+1 tek rrota e kuqe per sh...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 30000 € Zone 60 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome te orientuar drejt jugut, 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket e orientuar drejt jugut , 1 tualet qendror i kompletuar. Apartamenti ndodhet ne katin e ...
Ref. NEW 1158
114 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 2+1 me pamje te deti...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 53000 € Zone 105 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te orientuara drejt jugut dhe qe ju ofrojne pamje te detit, 1 tualet qendror me ajrosje me dritare, 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket te orien...
Ref. NEW 1157
74 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 2+1 me pamje te deti...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 65000 € Zone 117 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te orientuara drejt lindjes , 1 tualet qendror, 1 dhome ndenje me 1 kuzhine te perbashket te orientuar drejt jugut. 1 verande 16m2 e vlersuar me gjysem ...
Ref. NEW 1156
68 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Jepet me qera ambienti ne hyrje te Dur...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje godine te re , me nje hyrje me vete me shkalle , siperfaqje totale 100m2 dhe me nje fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra ose klinika te ndryeshme. ...
Ref. NEW 1155
82 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 2 € Zone 3000 m²

Ambienti disponon nje siperfaqe trualli prej 3000m2. Magazinat perkatesisht jane te ndara me dy kate. Jane ne dispozicion 3 ambiente me perkatesisht 600m2 secila. Eshte mundesi per tu dhene e gjitha s...
Ref. NEW 1154
73 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

JEPET ME QIRA STUDIO BANIMI

Durrës › Durrës › Ura e dajlanit
Per Qira: 100 € Zone 45 m²

Amienti ndodhet ne katin 2 te nje godine. Eshte totalisht i restauruar nga e para. Disponon aneks kuzhine, dhe tualet. Ambienti mund te jepet me qira max per dy persona. Vetem per kontrata afat gjate....
Ref. NEW 1153
72 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

Ambient zyre per qera prane Blu Starit...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 180 € Zone 55 m²

Ambienti eshte i pozicionuar prane qendres tregtare Blue Star , i arreduar per zyra . Ambienti eshte ne nje pozicion gjysem kati i ngritur me shkalle . Per me shume informacion kontaktoni ne 069991486...
Ref. NEW 1152
122 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA VILA, PRAN KO...

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Shitje: 180000 € Zone 356 m²

Vila eshte ndertim i ri ka pak kohe qe eshte perfunduar. Organizohet ne dy kate banimi secili organizohet ne dy dhoma gjumi, nje salle ndenje me kuzhine dhe tualet. Kati pare ka nje siperfaqe pren 109...
Ref. NEW 1151
196 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 32000 € Zone 80 m²

Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egsistues. Ka orientim Lindje-Jug gje positive qe i jep ndricim natyral gjate gjithe di...
Ref. NEW 1150
370 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQAN PRANE T...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 160000 € Zone 80 m²

Ambienti ka nje siperqafe prej 77.8m2. Disponon certifikate pronesie, lloj pasurie Njësi. Ndodhet prane kryqezimit qe lidh tregun fshatar me tregun industrial. Zone shume e frekuentuar dhe ideale per ...
Ref. NEW 1149
167 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

Shitet apartament 3+1 ne Vollga !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 105000 € Zone 155 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi te bollshme ,1 dhome ndenje me mjaft hapsire , 1 kuzhine e perbashket. Dhoma ndenjes komunikon me njerin nga ballkonet. Apartamenti eshte i orjentuar d...
Ref. NEW 1148
160 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Jepet me qira ambjenti komercial prane...

Durrës › Durrës › Rruga Skenderbeg
Per Qira: 1300 € Zone 94 m²

Jepet me qira ambjenti komercial ne nje siperfaqe 94.5 m2 buze rruges kryesore me fasade xhami komplet perpara qe e bene me te dukshme biznesin tuaj. Ambjenti ndodhet ne nje pike strategjike prane ...
Ref. NEW 1147
111 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 1+1 te tregu i voge...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 50000 € Zone 82 m²

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 73.3 m2 e brendshme dhe sipefaqe totale 82 m2, mundesi per tu strukturuar ne 2+1. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje dhome gjumi , nje sogiorno se bashku me ku...
Ref. NEW 1146
115 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet ambient biznesi ne Vollga !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 550000 € Zone 266 m²

Ambienti eshte i pozicinuar ne zonen e Vollges tek pista ne anen e shetitores. Ka nje siperfaqje totale prej 266m2 te shenuara ne certifikaten e pronesise. Ambienti eshte i pozicionuar buze shetitores...
Ref. NEW 1145
178 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 2+1 prane Viles se Z...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: Zone 145 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me hapsira te bollshme dhe te arreduara mjaft mire. Dhomat e gjumit kane dalje tek njeri ballkon i cili eshte i orientuar drejt jugut duke ju ofruar pam...
Ref. NEW 1144
421 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 1+1 me pamje nga det...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 36000 € Zone 68 m²

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne zonen e Hekurudhes, Plazh. Apartamenti ka siperfaqe 68 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon, nje dhome gj...
Ref. NEW 1143
480 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Fly"...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara me dalje ne ballkon , 1 dhome ndenje e mobiluar me 1 kuzhine te perbashket te kompletuar . 2 tualete te kompletuara. Apartamenti ka nje sip...
Ref. NEW 1142
215 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TEK H...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 40000 € Zone 85 m²

Apartamenti ndodhet tek Shkembi Kavajes, tek rruga e Majestikut. Ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje salle ndenje me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon. Apa...
Ref. NEW 1141
403 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

Apartament 3+1 me qera ne Vollga !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 500 € Zone 140 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje te bollshme me nje kuzhine te kompletuar te perbashket. Dhomat e gjumit jane te mobiluara dhe te gjitha kane pamje te detit dhe te shet...
Ref. NEW 1140
256 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT!

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Qira: 200 € Zone 70 m²

Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, salle ndenje ke kuzhine, tualet she ballkon. Ambienti disponon kondicioner, Tv, Wifi. Jepet me qira per kontrat afatgjate minimumi 1 vjecare. Per me shume inf...
Ref. NEW 1139
331 Vizita
Agent
Alban Koci
CENTURY 21 New Day
+355 69 7070880
Property

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 350 € Zone 101 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te sapo mobiluara , 1 dhome ndenje e mobiluar me nje kuzhine te perbashket te kompletuar. 1 ballkon i bollshem ne dhomen e ndenjes me pamje te qendres ...
Ref. NEW 1138
447 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862
Property

Shitet apartament 1+1 prane "Majestic"...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 28000 € Zone 55 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi e mobiluar me nje dalje tek ballkoni i cili eshte i mbyllur me vetrate. 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket si edhe dalje tek ballkoni. 1 tualet...
Ref. NEW 1137
301 Vizita
Agent
Xhulio Sejdini
CENTURY 21 New Day
0699914862