zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament per qira prane Qendres

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 850 € Zone 150 m²

Jepet me qira apartament me siperfaqje 135 m2, ne Rrugen e Kavajes prane Qendres. Apartamenti organizohet ne holl ndenje me kuzhine te vecuar, korridor, dy dhoma, dy tualete, ballkon. Ndodhet ne katin...
Ref. INFO 1543
49 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

JEPET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE PER QER...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 1400 € Zone 127 m²

Super apartament modern per qira tek Ambasador 3 prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje sip. prej 127 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon me nje pamje fa...
Ref. bot 2431
156 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

SUPER VILE LUKSOZE PER SHITJE!

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 530000 € Zone 270 m²

Vila ndodhet prane bllokut te vilave ne Selite. Eshte e organizuar ne 2 kate plus papafingo. Cdo kat ka siperfaqe 93 m2, dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi bashke me 2 tualete, ndersa kati i pare...
Ref. bot 2430
260 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT ME VERANDE NE REZ. G...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 me verande ne rez. Gasser, prane Shkembit te Kavajes. Apartamentet ndodhen ne katin e 1 banim me orientim nga jugu. Objekti ndodhet rreth 250 m larg detit. Disponojne certifika...
Ref. CPM 550
41 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 300 € Zone 71 m²

Ambjenti eshte i pozicionuar prane rruges kryesore me fasade xhami. Mund te sherbejn si njesi sherbimi Catering, Parukeri, Magazine, etj. per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni...
Ref. bot 2429
79 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 35 m²

Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore. Eshte i arreduar shume mire dhe jepet me qira me gjithe license biznesi. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!...
Ref. bot 2428
149 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

HOTEL PER SHITJE DHE QIRA NE GOLEM!

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: Zone 1742 m²

Shitet hotel ne Golem Kavaje, ne koder 700m nga bregu i detit ku ofrohet edhe nje pamje e mrekullueshme, me siperfaqe trualli edhe ndertimi. Hoteli eshte i organizuar ne 19dhoma, 2restorante, 2bar kaf...
Ref. bosko 500
168 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE VAS...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 330 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane Vasil Shanto . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet nga 1 sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi 1 tu...
Ref. bot 2425
75 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ZOGU I ZI

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 76000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Zogut te Zi. Me siperfaqe 70 m2 dhe me organizim optimal. Apartamenti shitet i mobiluar, dhe ...
Ref. smart 372
122 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE PLAZHIN ILIRI...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 95000 € Zone 173 m²

Shitet apartament 3+1 ne zonen e plazhit "Iliria". Apartamenti ka nje organizim shume te mire, ne katin e dyte te nje ndertese 5 kateshe. Perbehet nga: dhome ndenje shume e bollshme, tre dhoma gjumi, ...
Ref. smart 371
280 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 30000 € Zone 56 m²

Ne nje nga zonat me te preferuara ne plazhin e Golemit, ne distance 200m nga deti, shitet apartament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 korridor qe lidh 1 dhome ndenje ku perfshihet edhe guzhin...
Ref. smart 370
30 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

ME QIRA DUPLEX I RI 2+1 NE RRUGEN MINE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 500 € Zone 110 m²

Jepet me qira duplex i ri ne rrugen Mine Peza me siperfaqe 110m2. Ndodhet ne katin e peste dhe orientohet nga Lindje-Perendim duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale. I investuar ne menyre moderne dhe ...
Ref. bosko 499
55 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN MINE ...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Mine Peza me siperfaqe 70m2. Ndodhet ne katin e katert te banimit dhe orientohet nga Lindje-Perendim duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale. Organizohet nga nj...
Ref. bosko 498
39 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE REZIDE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 350 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne kompleksin Magnet! Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, ballkon, dy tualete. Mund te shfrytezohet per zyra ose per banim. Ndodhet ne katin e kate...
Ref. smart 369
54 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE REZIDE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 300 € Zone 92 m²

Jepet me qIra apartament 2+1 ne Rezidencen MAGNET. Apartamenti eshte i ri, pjese e nje godine te re gjithashtu brenda kompleksit modern rezidencial, i shtruar teresisht me parket , me rifinitura...
Ref. smart 368
83 Vizita
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

Jepet dyqan per qera buze rruges se Du...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 430 € Zone 15 m²

Ambjenti ndodhet buze rruge se Durresit.Siperfaqja eshte 13 m2 ,perfshin dhe nje tualet brenda.Per me teper telefononi ne nr 0694050034!...
Ref. bot 2424
97 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 260000 € Zone 161 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 161 m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mi...
Ref. bot 2423
304 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

Jepet me qira apartament 4+1 ne Myslym...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 350 € Zone 105 m²

Jepet me qira apartament 4+1 ne Myslym Shyr !! I pershtatshem per shume lloje aktivitetesh si zyre, call center, etj. Ka siperfaqe rreth 105 m2 i ndare ne pese ambiente te ndryshme me ballkone. Per m...
Ref. INFO 1540
115 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES T...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Shitje: 64000 € Zone 73 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 73 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ku kuzhina eshte e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzis...
Ref. bot 2422
271 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Apartament 2+1 per qera tek Sheshi Wil...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 420 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues,eshte totalisht i rinovuar dhe me nje mobilim modern. Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje+gatim, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon....
Ref. bot 2421
212 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

NJESI KOMERCIALE PER SHITJE PRANE LICE...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 890000 € Zone 292 m²

Ambient per shitje ne nje nga zonat me elitare dhe te frekuestuara te kryeqytetit ne Rrugen "Ismail Qemali" prane RTSH-se. Ambienti ka siperfaqe 292.3 m2 dhe mjaft te pershtatshem per cdo lloj biznes...
Ref. smart 367
80 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Shitet njesi tregtare tek Sheshi Wills...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: Zone 234 m²

Shitet njesi tregtare e pozicionuar tek Sheshi Willson ! Ambienti ndodhet ne katin zero dhe -1 eshte i organizuar open space me nje planimetri te rregullt. Ndodhet buze rruge ne nje zone me kalueshmer...
Ref. INFO 1539
74 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE XHAMLLIKUT...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 54000 € Zone 49 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 3. Eshte totalisht i rinovuar se fundmi. Shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka akses direkte me rrugen kryesore. Orientohet nga jugu. Or...
Ref. bot 2420
136 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DON BO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 320 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me gatimin, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Apartam...
Ref. bosko 497
76 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87