zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 16000 € Zone 46 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Ky apartament eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim.Apartamentet...
Ref. CPM 529
10 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

Shitet Vile dhe magazine ne Vaqarr

Tirana › Tirana › Vaqarr
Per Shitje: Zone 400 m²

Shitet vile me siperfaqe 220 m2 si dhe nje kapanon prej 110m2 ne zonen e Vaqarrit mbi repartin ushtarak. Vila ka truall perreth 3500 m2. Per nje vizite ne zone, kontaktoni ne +355694050020....
Ref. CPM 528
52 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE LIBRIT ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 1500000 € Zone 239 m²

Shitet ambjent komercial prane librit universitar, ne zonen e ish-Bllokut. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe me fasade te orientuar nga rruga kryesore. Momentalisht ambjenti eshte i dhene me qira afatg...
Ref. CPM 527
72 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITEN GARSONIERE TEK REZIDENCA GASSER...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar ng...
Ref. CPM 526
181 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE SHKEMBI...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 35000 € Zone 87 m²

Shiten ambjente komerciale tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250m larg bregut te detit. Aksesi per ne objekt behet i mundur nga 2 rruge kryesore. Ky ambjent mund te perdoret per...
Ref. CPM 525
252 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 115 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 115 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 524
79 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

Shitet Penthouse ne Sarande me pamje n...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 140 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 140m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin fundit me pamje nga deti me tipologji 3+1+2....
Ref. CPM 522
95 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 115 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 521
40 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 108 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 108 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 108m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 520
38 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TEK REZIDENCA G...

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shiten apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250 m larg bregut te detit. keto apartamente jane te pozicionuara ne Seksionin B te kesaj rezidence. Apartamentet organizohe...
Ref. CPM 519
92 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN GARSONIERE TE REZIDENCA GASSER,...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 16000 € Zone 54 m²

Shiten garsoniere tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ndodhet ne nje distance prej 250m larg bregut te detit. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara duke filluar ng...
Ref. CPM 518
58 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE KOMBINAT

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Qira: 2000 € Zone 720 m²

Jepet magazine me qera me siperfaqe godine 720m2 dhe siperfaqe trualli 600m2. Godina eshte e ndare ne dy salla te medha, ambient zyrash, dhoma frigoriferike si dhe 2 nyje sanitare. Lartesia e godines ...
Ref. CPM 517
67 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

APARTAMENT 1+1 RRUGA JORDAN MISJA

Tirana › Tirana
Per Shitje: Zone 67 m²

Ne rrugen Jordan Misja, prane Arkives se Shtetit, shitet apartament 1+1. Me siperfaqe totale 67.7 m2, organizohet ne menyre te rregullt, ne nje dhome gjumi dhe dhome dite, bashke me ambientin e gatimi...
Ref. CPM 516
183 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE RRUGEN JORDAN MIS...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 90 m²

Ne rrugen Jordan Misja, prane Arkives se Shtetit, shitet apartament 2+1. Me siperfaqe totale 90.15m2, organizohet ne menyre te rregullt, me korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e dites dhe ambjentin...
Ref. CPM 515
290 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET TOKE 2700 m2

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 405000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne sauk me siperfaqe 2700 m2. Toka ka akses me rrugen kryesore dhe 500m nga autostrada Tirane - Elbasan. Per me shume informacion kontaktoni ne +355694050020....
Ref. CPM 514
77 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET TOKE 3482m2

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 522000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne sauk me siperfaqe 3480 m2. Toka ka akses me rrugen kryesore dhe 500m nga autostrada Tirane - Elbasan. Per me shume informacion kontaktoni ne +355694050020....
Ref. CPM 513
74 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT NE SARANDE SIP 125 m...

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 150000 € Zone 125 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 125m2. Pozicionohet 100m nga deti ne nje nga zonat me te mira te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga deti me tipologji 2+1....
Ref. CPM 512
122 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TEK REZIDENCA G...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 22000 € Zone 72 m²

Shiten apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250 m larg bregut te detit. Apartamentet organizohen nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ky t...
Ref. CPM 511
143 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TEK REZIDENCA G...

Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 26000 € Zone 79 m²

Shiten apartamente 1+1 tek Rezidenca Gasser,prane Shkembit te Kavajes vetem 250 m larg bregut te detit. Apartamentet organizohen nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ky t...
Ref. CPM 510
567 Vizita
Agent
Ira Aga
CENTURY 21 CPM
+355 69 405 0025
Property

SHITET VILE 630 m2 tek 21 DHJETORI

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 700000 € Zone 821 m²

SHITET VILE ME SIPERFAQE TOTALE 630 m2 NE ZONEN E 21 DHJETORIT, Prane HOTEL " MONDIAL ". Zona ku ndodhet Vila eshte mjaft e kerkuar per Hoteleri dhe Hostel dhe kjo prone ka planimetrine e duhur per t...
Ref. CPM 509
194 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENTE 1+1 NE BULEVARDIN B...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 63000 € Zone 78 m²

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte te nje godine 6 kateme orientim nga jugu. Apartamenti është i ...
Ref. CPM 508
1834 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN BA...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 94600 € Zone 118 m²

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e dyte banim te nje godine 6 kate me orientim nga jugu. Apartamenti ësht...
Ref. CPM 507
2118 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENTE 2+1 NE BULEVARDIN B...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 85600 € Zone 107 m²

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e dyte, dhe te gjashte te nje godine 6 kate me orientim nga lindja. Apar...
Ref. CPM 506
261 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20
Property

SHITET APARTAMENTE 1+1 NE BULEVARDIN B...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 55200 € Zone 69 m²

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katert dhe te peste te nje godine 6 kate me orientim nga perendimi. Ap...
Ref. CPM 505
3726 Vizita
Agent
Desian Dyrmishi
CENTURY 21 CPM
+355 69 40 500 20