zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet shtepi private ne Gjuhadol

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
Per Shitje: 170000 € Zone 133 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi private ne Gjuhadol . Shtepia eshte e organizuar ne dy kate . Ne katin e pare ka nje sallon ndenjeje dhe kuzhine , nje depo te vogel dhe nje tualet. Ne ka...
Ref. future 267
63 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET PAPAFINGO NË QENDËR SHKODËR...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 140000 € Zone 304 m²

Century 21 Future ofron për shitje një papafingo në një ndërtesë të përfunduar vitet e fundit, kati i 8 teknik. Sip. e apartamentit 172.8m2, Sip. e verandes 131.6m2 ambjenti zotëron ashensor, sistem...
Ref. future 266
125 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

SHITET APARTAMENT 3+1

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 110000 € Zone 162 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament te ri ne lagjen Dergut. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 162 m2 i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 3 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i...
Ref. future 265
97 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA KAPANON 1000...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 2000 € Zone 5200 m²

Century 21 Future ofron me qira kapanon ne afersi te harkut te Berdices, ne rrugen kryesore. Kapanoni ka siperfaqe totale 5200 m2, nga te cilat siperfaqe ndertese 1000 m2 dhe siperfaqe trualli 2400 m2...
Ref. future 264
214 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE QEN...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 700 € Zone 120 m²

Century 21 Future ofron per qira ambjent komercial ne katin e dyte te nje ndertimi te ri i cili disponon ashensor. Ka nje pozicion shume te favorshem per te zhvilluar biznesin tuaj pasi ndodhet ne qen...
Ref. future 263
61 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

Shitet ambjent komercial tek Ura e thi...

Shkodër › Shkodër › Ura e thive
Per Shitje: 80000 € Zone 52 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje ambjent komercial tek Ura e thive. Siperfaqja e objektit eshte 52 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 10-katesh te ndertuar vitet e fundit. Ambjenti ko...
Ref. future 262
75 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 93712 € Zone 118 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje njesi biznesi ne qender te Shkodres. Per cdo informacion ju mirepresim prane zyrave tona Century21....
Ref. future 261
77 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT -NË QËNDËR

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 57609 € Zone 80 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament me vendodhje ne qender te shkodre. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine dhe 1 tualet. Per cdo informacion te metejshem j...
Ref. future 260
127 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QERA VILË MODEL ITALIAN NË LA...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 200 € Zone 180 m²

Century 21 Future ofron me qera një vilë model Italian në lagjen Rus Shkodër. Vila është e mirëmbajtur dhe nuk ka qënë asnjehere bosh. Ngrohja është me kondicioner. Zona në të cilen ndodhet është shum...
Ref. future 259
142 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL, URA D...

Shkodër › Shkodër › Ura Dervish Beg
Per Qira: 10800 € Zone 1800 m²

Century 21 Future ofron me qera ambjent komercial, Ura Dervishbeg Shkodër. Pozicionuar ne katin parë të një objekti të ndërtuar vitet e fundit, sip.1800m2 qera mujore 6€/m2 i negociocueshëm. Ju mirëp...
Ref. future 258
97 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL, URA D...

Shkodër › Shkodër › Ura Dervish Beg
Per Qira: 4080 € Zone 680 m²

Century 21 Future ofron me qera ambjent komercial, Ura Dervishbeg Shkodër. Pozicionuar ne katin perdhe të një objekti të ndërtuar vitet e fundit, sip.680m2 qera mujore 6€/m2 i negociocueshëm. Ju mi...
Ref. future 257
66 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 250 € Zone 120 m²

Century 21 Future ofron me qera një apartament 2+1 në qendër Shkodër, ndërtim i përfunduar vitin e fundit. Sip. 120m2. Qera mujore 250€/muaj i diskutueshëm. Apartamenti pozicionohet në katin e 6 të b...
Ref. future 256
170 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

Shitet nje hyrje apartamenti 1+1 ne l...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 18000 € Zone 55 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne lagjen Skenderbeg. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2 dhe eshte pjeserisht i mobiluar . Per me teper informacione ju mirëpresim pra...
Ref. future 255
140 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL-TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 480 € Zone 80 m²

Century 21 FUTURE ofron per qira nje ambient komercial kati 2 tek komuna e parisit. Ambienti eshte i ndare me fasade xhami ne dy ambiente me pamje nga rruga kryesore e pozicionur në kënd. Hapëira dis...
Ref. future 254
158 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QERA KAPANON NË LAGJEN SKENDE...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 500 € Zone 315 m²

Century 21 Future ofron një kapanon me qera në lagjen Skenderbeg Shkodër. Kapanoni është i sapo ndërtuar, sip.300m2. Qera mujore 500€/muaj i diskutueshëm. Ju mirëpresim pranë zyrës sonë në adresen...
Ref. future 252
90 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282
Property

SHITET - AMBJENT KOMERCIAL - RR. STUDE...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 172000 € Zone 70 m²

Shitet ambjent komercial ne qender te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit. Per informacione me te detajuara mund te kontaktoni ne nr t...
Ref. future 251
146 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET TRUALL - L. SALO HALILI, SHKODE...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 70000 € Zone 1000 m²

Century 21 Future ofron per shitje truall ne L. Salo Halili, Shkoder. Trualli ka nje siperfaqe totale prej 1000m2 dhe eshte me certifikate pronesie. Ka hapesire te mjaftueshme per ndertimin e nje shte...
Ref. future 250
119 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

Shitet toke ne Shengjin, prane Ranes t...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 1435000 € Zone 41000 m²

Century 21 Future ofron per shitje toke ne Shengjin, prane Ranes te Hedhun. Siperfaqja e tokes eshte 41.000 m2 me nje pronar te vetem. Vendndodhja e tokes eshte prane detit dhe ofron mundesi te ndrysh...
Ref. future 248
132 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

Shitet apartament 2+1 ne Lagjen Rus , ...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 48000 € Zone 66 m²

Century 21 Future ofron ne shitje apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara te shkodres ne "Lagjen RUS". Aparatamenti ndodhet ne katin e kater , eshte totalisht i mobiluar dhe i organizuar...
Ref. future 247
158 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

Jepet me qera nje ambjent komercial, G...

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
Per Qira: 130 € Zone 30 m²

Century 21 Future ofron nje ambjent komercial me qera ne Gjuhadol. Siperfaqja e objektit eshte 30 m2. Ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Per me teper informacione,ju mirëpre...
Ref. future 246
99 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET - KAPANON, STOM-GOLEM

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 150000 € Zone 341 m²

Shitet kapanon ne zonen e Stom-Golemit. Objekti bashke me toke ka nje siperfaqe totale prej 2000 m2 nga ku 341 m2 eshte siperfaqja e nderteses. Duke qene se ndodhet ne rrugen kryesore, favorizon leviz...
Ref. future 245
130 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

Shkodër › Shkodër › Dergut
Per Qira: 176 € Zone 87 m²

Century 21 Future ofron me qera apartament 2+1 me siperfaqe 87 m2. Apartamenti ndodhet ne Rrugen "Iso Sokoli", Lagjia Dergut. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 2 t...
Ref. future 244
98 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

Jepet me qera nje ambjent komercial pr...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 600 € Zone 160 m²

Century 21 Future ofron per qera nje ambjent komercial , ne lagjen Mehalla e Cakajve prane OSHEE-se. Siperfaqja e objektit eshte 160 m2. Cmimi i qerase eshte 600€ ne muaj, i diskutueshem. Ambjenti esh...
Ref. future 243
121 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NË SARREQ...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 230 € Zone 75 m²

Century 21 Future ofron me qera një apartament 1+1 në një pallat të ndertuar vitin e fundit përball kishes "Shën Shtjefni" në rrugen:Marin Beçikemi,Sarreq Shkodër. Çmimi i qerasë: 230€ Ju mirëpres...
Ref. future 242
196 Vizita
Agent
Migen Mici
CENTURY 21 Future
+355684143282