zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT TEK RR. BARRIKADAVE...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 90000 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane qendres. Zona ofron facilitete te shumta dhe mundesi te mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallat...
Ref. PREMIUM 613
16 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR!...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 85000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti organizohet me nje sallon te mirendricuar, me kuzhine gatimi te perbashket,nje dhome gjumi,2 ballkone dhe nje tualet.Orientimi eshte nga ...
Ref. PREMIUM 612
85 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

APARTAMENT 1+1+PARKIM ME QIRA PRANE LI...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 350 € Zone 76 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Apartamenti orjentohet nga veri-lindja, pozicionim i cili mundeson ndricim dhe ngr...
Ref. PREMIUM 611
160 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE UNAZEN E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 260 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje zone shume te aksesueshme prane hotel Rolandit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dh...
Ref. PREMIUM 610
137 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 47500 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 609
66 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 47000 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 608
138 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 69000 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 607
233 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 77000 € Zone 101 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 606
129 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 58000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 605
76 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 53000 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 604
138 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 105000 € Zone 136 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode. Ori...
Ref. PREMIUM 603
94 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 72000 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orie...
Ref. PREMIUM 602
131 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORC...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 57000 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orie...
Ref. PREMIUM 601
118 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

AMBIENT KOMERCIAL NE SHITJE PRANE STAD...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 300000 € Zone 0 m²

Ambienti komercial ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, zona e Stadiumit Dinamo. Zona eshte e plotesuar nga ana infrastrukturore dhe ka nje nderthurje te ndertimeve ekzistuese me ato te rej...
Ref. PREMIUM 600
139 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE NJE VILE PRA...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 700 € Zone 161 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dhe ka nje siperfaqe prej 161 m2. Organizohet ne nje sallon ndenjeje te bollshem, nje kuzhine gatimi me vete,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 4 ballkone. A...
Ref. PREMIUM 598
87 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 4+1+PARKIM NE ZONEN ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 250000 € Zone 280 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate,nje nga zonat e cila eshte teper e preferuar per banim per shkak te qetesise,ajrit te paster dhe afersine me qytetin.Orientimi nga veri-lindja mundeson...
Ref. PREMIUM 597
188 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE LIQENIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 109000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti eshte i orientuar nga juglindja. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, ambientin e gatimit paksa te vecua...
Ref. PREMIUM 596
243 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE QENDER TE TI...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne qender te Tiranes, shume prane sheshit Skenderbej. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, ambient ndenjeje shume i kendshem, ambient gatimi me vete, korr...
Ref. PREMIUM 595
160 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMPLEKSIN ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 185000 € Zone 122 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes prane kompleksit Delijorgji, kati i peste dhe me orientim nga jugu. Organizohet nga nje korridor, nje ambient i perbashket ndenje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, d...
Ref. PREMIUM 594
1574 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 145000 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nga ndertimet me cilesore te zones, me rifinitura shume te mira. Ndo...
Ref. PREMIUM 593
288 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 2+1 +2 ME QIRA PRANE LIQENI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 450 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem ,shume prane sherbimeve te ndryshme qe ofron zona. Pallati eshte ndertim i ri,me punime teper cilesore dhe njihet si pallati ku ndodhet restorant...
Ref. PREMIUM 591
163 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE LIQENI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 80000 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti ka parket druri, pu...
Ref. PREMIUM 591
652 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KODRA E DI...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 98 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te kerkuara ne Tirane, ne rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet per nje jetese komod...
Ref. PREMIUM 590
285 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE LIQENIT ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 450 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nga ndertimet me cilesore te zones, me rifinitura shume te mira. Ndo...
Ref. PREMIUM 589
202 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773