zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHIITET APARTAMENT 2+1 NE KOPSHTIN BOT...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 108000 € Zone 124 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik, nje zone te preferuar per qetesine dhe ajrin e paster qe te ofron. Zona ofron gjithashtu afersine me Kopeshtin Zoologjik, parkun e madh te qytetit dhe afers...
Ref. PREMIUM 699
24 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E KODRE...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 55000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit ne nje ndertim te ri,me rifinitura teper cilesore dhe i pozicionuar prane sherbimeve kryesore te zones. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje dhome gj...
Ref. PREMIUM 697
29 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

AMBIENT KOMERCIAL NE RR.BARDHYL

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 330 € Zone 0 m²

Ambienti pozicionohet ne rrugen kryesore, ne nje zone te dominuar nga njesite tregetare dhe te rrahur shume nga kembesoret. Eshte i organizuar ne nje hapesire te vetme. Ka nje siperfaqe te brendshme p...
Ref. PREMIUM 696
11 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

VILE PER QIRA PRANE LIQENIT ARTIFICIAL...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Nese jeni te lodhur nga zhurmat dhe ndotja e kryeqytetit kjo eshte ajo qe po kerkoni. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, tek Liqeni Artificial, gje qe mundeson qetesine dhe privatesine...
Ref. PREMIUM 694
27 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

PENTHOUSE NE KOPSHTIN BOTANIK

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 450 € Zone 204 m²

Penthouse ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese ne cdo stine te vitit. Eshte e organizuar ne nje sallon te madh ndenieje, ne nje a...
Ref. PREMIUM 692
101 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA E PARISI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 85000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Rrapo Hekali. Prona ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje sallon te madh te perbashket ndenjeje dhe ...
Ref. PREMIUM 691
320 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 NE REZIDEN...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Shitje: 290000 € Zone 170 m²

Apartamenti ndodhet ne rezidencen Kodra e Diellit, ne katin e katert te nje objekti te ri me pamje fantastike. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi,...
Ref. PREMIUM 690
217 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET VILA NE ZONEN E KODRES SE DIELL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 450000 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem,ne nje zone te kompletuar nga ana e infrastruktures dhe prane unazes se Tiranes e cila lehteson levizjen.Vila eshte ndertim i ri dhe me rifinitura teper...
Ref. PREMIUM 689
169 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK LIQENI I T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 270 € Zone 57 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane Kodrave te Liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje nga ndertimet me cilesore te zones, me rifinitura shume te mira. ...
Ref. PREMIUM 688
250 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE KO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1500 € Zone 123 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim,shume prane zones me atraktive te qytetit te Tiranes.Pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore,prane cdo sherbi...
Ref. PREMIUM 687
106 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK KOPSHTI ZOO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,tek Kopshti Zoologjik.Ambienti eshte i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes,kuzhina me...
Ref. PREMIUM 686
72 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

VILE PER QIRA PRANE STADIUMIT QEMAL ST...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1400 € Zone 300 m²

Vila ndodhet ne rrugen e Elbasanit dhe organizohet ne dy kate ku secili kat eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne tre dhomat dhe veranden. Organizimi i brendshem mund te ndryshohe...
Ref. PREMIUM 685
90 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITEN DY VILA NE RRUGEN E DURRESIT!...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 1300000 € Zone 0 m²

Vilat ndodhen ne rrugen e Durresit. Keto dy vila jane nje menyre e mire investimi. Kane nje siperfaqe trualli prej 570 m2. Vilat ne total kane nje siperfaqe 635m2, ku 200 m2 jane tek njera vile nders...
Ref. PREMIUM 683
60 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK LIQENI ARTI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 370 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te Liqenit Artificial duke ofruar ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome...
Ref. PREMIUM 682
242 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI NE ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 105000 € Zone 111 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit, shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zone...
Ref. PREMIUM 681
169 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BIG MARKET...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 86000 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit ne nje ndertim te ri,me rifinitura cilesore dhe i pozicionuar prane sherbimeve kryesore te zones.Apartamenti orientohet nga jug-lindja,orientim i cili ...
Ref. PREMIUM 680
220 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1100 € Zone 185 m²

Ne komunen e Parisit jepet ambient komercial i orgazizuar ne duplex, kati zero ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe kati i pare 90m2. Ka akses dhe fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe ...
Ref. PREMIUM 678
65 Vizita
Agent
Servet Cura
CENTURY 21 Premium
0683813879
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E KOPES...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Shitje: 149000 € Zone 160 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ne nje pozicion teper te favorshem.Apartamenti orientohet nga veri-lindja dhe ofron ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar.Ndodhet pra...
Ref. PREMIUM 677
173 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ZONEN E LI...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 250 € Zone 112 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore.Orientohet nga jug-perendimi dhe organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te perbashket,dy dhoma gjumi,dy tualete dh...
Ref. PREMIUM 674
128 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ZONEN E LIQ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 420 € Zone 167 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te ...
Ref. PREMIUM 673
92 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 91000 € Zone 114 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te ...
Ref. PREMIUM 672
183 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 100000 € Zone 126 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit shume prane Parkut te Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te ...
Ref. PREMIUM 671
161 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET DUPLEX NE ZONEN E LIQENIT TE TH...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 102000 € Zone 128 m²

Duplexi ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje ndertim cilesor, me rifinitura shume te mira. Ndodhet ne katin e kat...
Ref. PREMIUM 670
131 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 51000 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane kodrave te liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje ndertim cilesor, me rifinitura shume te mire. Apartamenti orient...
Ref. PREMIUM 669
267 Vizita
Agent
Ervis Shamo
CENTURY 21 Premium
0693567773